SSK ve Bağ-Kur'lu emekliye karşılıksız, geri ödemesiz 1.750 TL veriliyor! Başvuru şartı var, son gün 31 Aralık!

SSK ve BAĞ-KUR’lu emekliye karşılıksız, geri ödemesiz 1.750 TL veriliyor! Başvuru şartı var, son gün 31 Aralık! Şartlar ve başvuru kanalları haberimizde...

Ekonomi 06.09.2021 - 10:00 06.09.2021 - 10:00 Volkan Arık

SSK ve BAĞ-KUR’lu emekliye karşılıksız, geri ödemesiz 1.750 TL veriliyor! Başvuru şartı var, son gün 31 Aralık! Herhangi bir geri ödeme koşulu olmadan emeklilere karşılıksız para verilecek. Tek şart ise emekli maaşını taşımak. Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan açıklamada 31 Aralık 2021 tarihine kadar kampanyanın geçerli olduğu duyururken başvuru yapan emekliler anında 1750 TL ödeme olma şansını elde edecek. Peki Yapı Kredi Emekli promosyonu başvuru şartları neler? Yapı Kredi emekli promosyon başvurusu nasıl yapılır?

Bankalar emeklilere kendilerine çekebilmek için birbirleri ile büyük bir rekabet halinde girerken bu durum en çok emeklilerin işine yaradı. Emekli vatandaşlar bankalar tarafından verilen promosyon ücretleri sayesinde rahat bir nefes alma imkanı buldu. Emekliye en yüksek promosyon ücreti veren banka ise bu yıl Yapı Kredi Bankası oldu. Yapı Kredi, Emekli maaşını taşıyan ve 3 yıl boyunca bankada kalma sözü veren emekli vatandaşlara en yüksek 1.750 TL promosyon ücreti ödemesi yapıyor. Ayrıca diğer bankaların aksine Yapı Kredi Bankası emeklilerden ek koşul ya da şart istemiyor. Yapı Kredi promosyon ücreti başvuru koşulları ve detaylar haberimizde...

ssk-ve-bag-kurlu-emekliye-karsiliksiz-geri-odemesiz-1750-tl-veriliyor-basvuru-sarti-var-son-gun--3

YAPI KREDİ EMEKLİ PROMOSYONU NASIL ALINIR?

Yapı Kredi Bankası tarafından emekli referans kampanyası başlatıldı. 7 Haziran 2021 ve 31 Haziran 2021 tarihleri arasında geçerli olacak olan kampanyada emeklilerin maaşını Yapı Kredi Bankası'na taşınması ve 3 yıl boyunca kalma sözü vermesi gerekiyor. Maaş taahhüdü veren emeklililere en düşük 1250 TL en yüksek 1750 TL promosyon ücretinden yararlanabiliyor. Kampanyaya katılım sağlamak isteyenler Yapı Kredi Bankası şubeleri, Yapı Kredi mobil uygulama ve Yapı Kredi internet bankacılığı ile müşteri iletişim merkezi üzerinden referans olarak kampanyaya katılabiliyor.

ssk-ve-bag-kurlu-emekliye-karsiliksiz-geri-odemesiz-1750-tl-veriliyor-basvuru-sarti-var-son-gun-2

YAPI KREDİ EMEKLİ PROMOSYON ÜCRETİ BAŞVURU KOŞULLARI

Yapı Kredi emekli promosyon ücreti almak için yapmanız gereken tek şey maaşınızı bankaya taşımak. Bazı bankaların emeklilerden fatura talimatı gibi ek koşulları isteyebiliyor ancak Yapı Kredi de böyle bir şart bulunuyor. Sadece emekli maaşını taşıyanlar promosyon ücreti almaya hak kazanıyor. Bir defaya mahsus olarak verilen promosyon ödemelerin de geri ödeme ya da karşılık yok. Maaş taşıma işlemlerini tamamladıktan sonra başvurunuz onaylanıyor ve anında açılan hesaba 1750 TL ödeme yatıyor.

ssk-ve-bag-kurlu-emekliye-karsiliksiz-geri-odemesiz-1750-tl-veriliyor-basvuru-sarti-var-son-gun-1

YAPI KREDİ EMEKLİ PROMOSYON ÜCRETİ NE KADAR?

Yapı Kredi Bankası Emeklilere promosyon ücreti olarak en yüksek ödemeyi yapıyor. 1500 TL'ye kadar emekli maaşı alan vatandaşlar maaşlarını Yapı Kredi'ye taşımaları halinde 1250 TL promosyon ücreti alırken, 1.500 - 2.500 TL arasında maaş alan emekliler 1500 TL, 2500 TL ve üstü emekli maaşı alanlar ise 1750 TL promosyon ücreti alabiliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@