SSK ve Bağkur Emeklisine Gece Açıklandı! 11 Bin TL Ödeme Olacak! Daha Önce 5 Bin TL Veriliyordu

ING Bank, SSK, Bağ-Kur ve memur emeklileri için yeni bir promosyon kampanyası başlattı. Bu kampanya kapsamında, emekli maaşlarını ING Bank'a taşıyan müşterilere ek olarak 11.000 TL'ye varan promosyon ödemesi yapılacak. Promosyon ödemeleri, emekli maaşlarının bankaya taşınmasının ardından hemen gerçekleştirilecek.

Resmi gazetede açıklandı! Emekliye ek ödemeler verilecek ve bu ödemelerin limitleri belli oldu! Resmi gazetede açıklandı! Emekliye ek ödemeler verilecek ve bu ödemelerin limitleri belli oldu!

Promosyon kampanyasından faydalanmak için, emekli maaşını ING Bank'a taşıyan müşterilerin emekli maaşlarını üç sene boyunca bankada tutmaları gerekmektedir. Promosyon tutarı, emekli maaşının miktarına göre değişiklik göstermektedir. İşte ING Bank'ın güncel promosyon tutarları:

  • 3.500 TL'ye kadar emekli maaşı alanlar: 5.100 TL
  • 3.500 TL ile 7.500 TL arasında emekli maaşı alanlar: 5.950 TL
  • 7.500 TL ile 10.000 TL arasında emekli maaşı alanlar: 7.650 TL
  • 10.000 TL üzerinde emekli maaşı alanlar: 8.500 TL

Ayrıca, müşterilerin otomatik fatura talimatı vermesi halinde ekstra 500 TL'lik ek ödeme yapılacak. Toplamda 1.500 TL'ye kadar ek ödeme alınabilir. ING Bank, emekli müşterilerin kredi kartı başvurularının onaylanması durumunda, 31 Ekim tarihine kadar tek seferde 500 TL ve üzeri alışverişlerde 1.000 TL bonus verileceğini de duyurdu.

Başvuru yapmak isteyen müşteriler, ING Bank şubelerine veya dijital bankacılık kanalları üzerinden başvuru işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirler. Kampanyadan faydalanmak için belirtilen şartlara ve promosyon tutarlarına uygun olmanız gerekmektedir.