SSK ve Bağkur'lu emekliye 5450 TL ödeme haberi bugün açıklandı. Emekli olan kişiler başvuru yaparak alabilecekler. Son dakika haberi ile alakalı detaylar...

SSK ve Bağkur'lu emekliye  5450 TL ödeme haberi bugün açıklandı. SGK-SSK ve Bağkur'lu olarak ya da dışardan ödeme ile emekli olma hakkı elde etmiş olan tüm vatandaşlar bu parayı başvurup alabilecek. Emeklilik hakkı sonrasında emekli maaşınızı kamu bankalarından alıyorsanız sizlere 5450 TL ödeme yapılacak. Halkbank ve Akbank bağlamında destek alacak olan emeklilerin tespit edilen şartlarına göre süratli bir şekilde hesaplarına bu ödemeleri alabilmeleri amacıyla kredili mevduat hesabı müracaatı yapması gerekmektedir. Bankalar üzerinden başvurularını gerçekleştirecek olan emekli 5450 TL amacıyla hesabına bu parayı alabileceklerdir. 5450 TL aldığınız vakit hesabınıza artı para olarak yatacak ve bu parayı istediğiniz vakit kullanacaksınız. 5450 TL ödeme alacak olan vatandaşlar aldıkları bu ödemeleri 2 sene vadeye kadar da bölerek geri ödemesini yapabilmektedirler. 

Halkbank ve Akbank 5450 TL emekli başvurusu 

SSK ve Bağkur'lu emekliye 5450 TL ödeme haberi bugün duyuruldu! Emekli olan kişiler başvuru yaparak alabilecekler. Özel ve kamu bankaları bu dönemde özellikle emeklilere oldukça destek oluyor. Bu anlamda emeklilere 5450 TL veriliyor. Vatandaşlar 5450 TL alabilmek amacıyla bankaların mobil programları üzerinden prosedür yapabilirsiniz. Bu 2 bankanın kredili mevduat hesabı müracaatı amacıyla bankaların mobil programları en basit müracaat yöntemlerinden biridir. Sizlerde emekli maaşı aldığınız banka hesaplarınız üzerinden internet bankacılığı parolası oluşturarak, kendi bankanızın mobil programı üzerinden KMH müracaatı yapabilirsiniz.

Eğer internet üzerinden bu prosedürleri yapamadıysanız müracaatınızı yapmak bağlamında Halkbank ve Akbank müşteri hizmetleri ile temasa geçebilirsiniz. Ve bu anlamda başvurusunuzu kolaylıkla yapabilirsiniz. Banka tarafından bilinen telefon numarasınız ile aramanız hızlı olma açısından daha da kolaylık sağlayacaktır. Direk onay almanız halinde hesabınıza 5450 TL ödeme yatacaktır. 

Gözden kaçırmayın

Atatürk Havalimanı İçin Hukuk Işığı Aralandı! Yıkım Durduruldu... Atatürk Havalimanı İçin Hukuk Işığı Aralandı! Yıkım Durduruldu...

Halkbenk ve Akbank bağlamıdna müracaat yaptıktan sonra prosedür yapacak olan vatandaşlar 3 senevadeye kadar ilaveten 30.000 TL gelir belgesiz de kredi kullanabileceklerdir. Emekli maaşınız kamu bankalarında değilse ve bu bankalara taşımak istiyorsanız e-devlet üzerinden emekli maaşınızı taşıdıktan sonra bankaya giderek müracaatnuzu yapabilirsiniz. Ayrıca bu bankalar emekliye promosyon ödemesi de yapıyor. Halkbank 750 TL verirken, Akbank 2.000 TL veriyor.