SSK ve Bağkur'lular Dikkat! Ziraat Bankası Başvurana 2000 TL Ödeme Yapacak!

Ziraat Bankasından son dakika müjdesi! Ağustos ayı içinde başvuru yapan Ziraat Bankasından 2000 TL ödeme alabilecek.

Ekonomi 11.08.2021 - 13:37 11.08.2021 - 13:42 Berkay Keskin

Başvurularda son gün! SGK'dan SSK ve Bağ-kur'lu olup emeklilik hakkı kazananlara büyük müjde. Ziraat Bankası 2021 Ağustos ayında 2000 TL nakit ödemesi yapıyor. Peki şartlar neler? Kimler alabilir? SSK ve Bağkurlular dikkat! Ziraat Bankasının 2000 TL nakit ödeme müjdesinin tüm detayları haberimizde sizlerle...

Temmuz ayı içerisinde bayram ikramiyelerini ve zamlı maaş ödemelerini alan emeklilerimize güzel bir müjde daha verildi. Gelen açıklamaya göre, Bağ-Kur ve SGK emeklilerine geri ödemesiz 2 bin TL verilecek. Buna göre, Ziraat Bankası 3 sene maaş çekme taahhütü veren emeklilere 2 adet Otomatik Fatura Talimatına karşılık 1.600 TL, kredi kartı ile harcamaları için ise 400 TL ödeme verecek. 

Maaşını Ziraat Bankası'na taşımak isteyen emeklilerimiz evlerine en yakın Ziraat Bankası şubesine müracaat ederek başvuru yapabilir. Bankalar 2021 yılında promosyon ödemelerini revize ettiler. Bu çerçevede Ziraat Bankası 36 ay boyunca bankadan almayı taahhüt eden müşterilerine 2 bin TL'ye varan promosyon ödemesi vereceğini belirtti. Banka promosyon duyurusunda, 'Emekli maaşını Ziraat Bankası'na taşıyarak 36 ay boyunca Bankamızdan almayı taahhüt eden ve Bankamızda en az 2 adet Otomatik Fatura Talimatı bulunduran emekli maaş müşterilerimiz 2 bin TL'ye kadar promosyon ödemesi alıyor."

Bankamızdan kredi kartı olmayan ve Ziraat Bonus karta başvuru yapan emekli maaş müşterilerine kredi kartları ile yapacakları market ve sağlık harcamalarında her 100 TL'lik işlemlere 10 TL, 6 ay boyunca her ay 50 TL toplamda ise 300 TL'ye kadar indirim fırsatı" ifadelerine yer verildi.

Ziraat Bankası Promosyon Kampanyası 

Nakit promosyonlardan faydalanabilmek adına müşterilerimiz kendilerine bağlı bulunan bütün maaşlarını bankaya taşımalıdır. Kampanya 24 Mayıs 2021 tarihinden itibaren yeni edinilen emekli maaş müşterilerini kapsıyor. Emekli müşterilerimizin kampanya süreci içinde 36 aylık emekli taahhütnamesi vermeleri ve bankada en az 2 otomatik fatura ödeme talimatı bulundurmaları gerekiyor.

Müşterilerin maaş transferi yapıldığında maaş tutarına bağlı olarak promosyon ödemeleri gerçekleştirilecektir. Kampanya sürecinde verilen ek promosyon, yeni verilen 36 aylık emekli taahhütnamesi ve 2 adet otomatik fatura ödeme talimatları için geçerlidir. Ürün ya da taahhütlerinden herhangi bir tanesinin iptal edilmesi bankada bulunan Otomatik Fatura Talimat adetinin 2'nin altında inmesi halinde verilen ilave promosyon müşterilerden kıstelyevm esasına göre iade alınmaktadır.

Ziraat Bankası 2 Bin TL Ödeme Yapıyor

Kampanya sürecinde verilen ilave promosyon emekli maaşını Ziraat Bankası'na taşıyacak olan müşteriler için geçerlidir. Aynı zamanda Ziraat Bankası'ndan emekli maaş ödemesini alan mevcut müşteriler için de taahhüdünü 36 aylık sürede yenileyerek kampanya sürecinde verilen ilave promosyon tutarında promosyon almaya hak kazanırlar.

Ziraat Bankası emekli vatandaşların avantajlarından faydalanmak ve 2 Bin TL'ye varan nakit promosyon imkanını kaçırmamak adına Ziraat Bankası şubeleri ile iletişime geçebilir ya da Cepteteb Mobil/ Bireysel İnternet Şubesi aracılığıyla emekli maaş taahhütnamesini ve Kampanya ek taahhütnamesini dijital olarak onaylayarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Emekli vatandaşlarımız promosyon ödemelerine yönelik ayrıntıları merak ediyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@