Metaverse bilindiği gibi son zamanlarda oldukça popüler oldu. Yatırımcılar ise burada yer alan coinlere rotasını çevirmiş durumda. Bu anlamda Metaverse Star Atlas coin nasıl alınır? Star Atlas nedir, kaç para? Soruları merak ediliyor.

Star Atlas şu günlerde oldukça popüler durumda. Özellikle Metaverse sonrasında yatırımcıların gözdesi oldu. Çevrim içi oyun bağlamında ortaya çıkan Star Atlas'ın ne olduğu, Star Atlas Coin'in nereden ve nasıl alınabileceği vatandaşlar tarafından Google'da en fazla aratılanlar arasına girdi. Metaverse tabanlı olan Star Atlas, 2620 senesinde geride bıraktığımız çok oyunculu uzay temalı bir oyundur. Solana ağının blok zincirine inşa edilen bir metaverse projesidir. Solana ağı saniye başı prosedürü destekleyen kuvvetli bir ağdır ve saniyede 60.000 prosedür yapabilmektedir. Peki, Star Atlas nedir? Metaverse Star Atlas coin nasıl alınır?

Metaverse Star Atlas coin nasıl alınır? 

Atlas Coin sık sık yeni borsalara girmek için çaba gösteren bir tokendır. FTX ve Gate.io gibi borsalardan satın alınabiliyor. Okcoin, Raydium da başka tanınan borsalar arasındadır. Atlas Coin Binance'den alınabiliyor. Binance üzerinden Ethereum alınıp Raydium'da dönüştürme yolu ile yapılabiliyor. Başlatılalı 4 aydan az olan Star Atlas, şuandan yükseliyor. Star Atlas, metaverse teknolojisinin beklenen adımına geçtiği düşünülüyor. 

Star Atlas nedir, kaç para? 

Projenin ilerleten ve pazara süren 3 ortak bulunmaktadır. Bunlar, Deb Lucas, Pablo Quiroga ve Michael Wagner’dir. Star Atlas, 2021 yılının Ağustos ayında pazara sürülmüştür. Star Atlas, kullanıcılarına sinema tadında bir oyun tecrübesi sunmaktadır. Projenin amacı, tamamıyla merkeziyetsiz bir anlayış içersinde varlıklarının bütün haklarını yatırımcılarına ve oyunculara vermektir. Ayrıca, bu zincirde oluşturulan NFT’ler dünya varlıklarını çoğaltan bir ekonomi yaratmaktadır. Bundan dolayı, Star Atlas piyasadaki başka oyun sektöründeki NFT projelerinden oldukça farklıdır. 

Gözden kaçırmayın

"IMF'ye Borç Verdik" Diyen Türkiye'ye Dünya Bankası’ndan 500 milyon Dolarlık Kredi Daha! "IMF'ye Borç Verdik" Diyen Türkiye'ye Dünya Bankası’ndan 500 milyon Dolarlık Kredi Daha!