Star TV dizisi beklentileri bir türlü karşılayamadı. Ekrana geldiği günden bu yana final tehlikesi yaşıyor. Peki hangi dizi ekranlara erkenden veda edecek? Oyuncu kadrosu ile göz doldursa da dizi düşük reytinglerden bir türlü kaçamadı. Final yapacak dizinin adı belli oldu mu?

Star TV'de ekrana gelen Gecenin Ucunda dizisi, son zamanların en farklı yapımları arasında yer alıyor. Dizi ile ilgili bu gelişmeler dikkat çekti. Üstelik başrolde Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu'yu da görüyoruz. İki başarılı oyuncunun hayat verdiği karakterler ilgi ile takip ediliyor. Konusu bakımından da izleyicilerin beğenisini kazandığını söyleyebiliriz. Ancak ne var ki beklediği başarıyı tam anlamıyla aldılar mı derseniz, beklentilerin altında kaldılar. Gecenin Ucunda dizisi final mi yapacak? 

Gecenin Ucunda Reytingleri Düştü

İlk bölümden bu yana tam anlamıyla reytingleri yükselememişti. Ancak Gecenin Ucunda reyting sonuçları her geçen hafta daha da kötüye doğru gidiyor. Bu durumda yapımcı şirket ve kanala başka çare kalmamış gibi gözükmekte. Gecenin Ucunda dizisi yakın zaman sonra final yapabilir. Yayın hayatına veda etmeden evvel kaçıncı bölümde final yapacağı ve hangi tarihte biteceği de aydınlatılacaktır. Yapımcı şirketten konuyla ilgili duyuru bekleniyor. 

Arka Sokaklar'ın Mesut'u Yeni Dizisinde Başrol Oynayacak! Şevket Çoruh Hangi Diziye Katıldı? Arka Sokaklar'ın Mesut'u Yeni Dizisinde Başrol Oynayacak! Şevket Çoruh Hangi Diziye Katıldı?

gecenincuudna

Final Kararı İzleyicileri Üzer!

Eğer dizi ile ilgili gerçekten de final kararı alınır ise izleyiciler bu duruma üzülecektir. Çünkü uzun zamandır, Fatih Harbiye dizisinden bu yana Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu'yu bir arada görmek istiyorlardı. Bunca istek bir şekilde yanıt buldu ve 8 yıl sonra tekrardan aynı ekranlarda yer aldılar. Ancak izleyicilerden beklenilen destek görülmediği için de dizinin final ihtimali daima gündemde tutuldu. Kadir Doğulu bile, yaptığı bir açıklamada bu konudan rahatsız olduğunu belirtmişti. Dolayısıyla dizinin reytinglere daha kaç hafta dayanabileceği bilinmiyor.

Yurt Dışında Çok İzleniyor

Gecenin Ucunda dizisi, Türkiye'nin aksine yurt dışında büyük ilgi görmekte. Satışlarla ilgili olumlu ifadeler kullanan Kadir Doğulu, ekip arkadaşlarının özverili bir şekilde çalıştığını da ekledi. Yurt dışındaki satışlar olmasaydı belki de dizi çoktan final yaparak yayın hayatını sonlandırırdı. Ancak bu satışların tek başına dizinin gidişatını etkilemesine pek mümkün bakılmıyor. Önümüzdeki haftalar dizinin gidişatı bakımından belirleyici olacaktır.