Star TV'nin yeni dizisi Kaderimin Oyunu ekran yolculuğuna başlıyor. Peki Kaderimin Oyunu dizisi nerede çekiliyor?

Star TV’nin yeni ve iddialı dizisi Kaderimin Oyunu 3 Aralık 2021 günü yayın hayatına başlıyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve konusu ile merak uyandıran dizide çekim yerleri de merak ediliyor. Peki Kaderimin Oyunu dizisi nerede çekiliyor? Star TV'yi Kaderimin Oyunu dizisi çekim yerleri ve detaylar haberimizde…

Yeni sezonda Star TV'nin en iddialı dizileri arasında yer alan Kaderimin Oyunu bu akşam itibarıyla ekran macerasına başlıyor. 3 Aralık Cuma akşamı ilk bölümüyle ekranlarda olacak olan dizi Bundan sonra her hafta cuma izleyici karşısına çıkacak nokta Kaderimin Oyunu dizisi yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak oturuyor. Dizinin senaryosunu Gül Abuş Semerci kaleme alıyor. Öykü Karayel, Akın Akınözü, Sarp Apak ve Meriç Aral ise başrolleri paylaşıyor. Büyük heyecanla beklenen dizinin çekim yerleri de izleyiciler tarafından meraklı araştırılıyor. Peki Kaderimin Oyunu dizisi nerede çekiliyor? Star TV'yi Kaderimin Oyunu çekim yerleri ve detaylar haberimizde…

KADERİMİN OYUNU NEREDE ÇEKİLİYOR?

Yeni dizi Kaderimin Oyunu Amasya ve İstanbul'da çekiliyor. Dizinin ilk bölümlerinde çekimler Amasya'da başlasa da ilerleyen bölümlerde İstanbul'a taşınıyor ve dizi bundan sonrasında İstanbul'da devam edecek.

Ve Açıklandı! Türkiye Netflix'te En Çok Hangi Dizi Ve Filmleri İzledi! Netflix Türkiye Raporu Açıklandı! Ve Açıklandı! Türkiye Netflix'te En Çok Hangi Dizi Ve Filmleri İzledi! Netflix Türkiye Raporu Açıklandı!

star-tv-kaderimin-oyunu-nerede-cekiliyor-kaderimin-oyunu-dizisi-cekim-yerleri-2

KADERİMİN OYUNU HANGİ GÜN?

Star TV'de yeni başlayan Kaderimin Oyunu 3 Aralık Cuma akşamı ilk bölümüyle ekrana geliyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve farklı konusu ile dikkatleri çekmeyi başaran Kaderimin Oyunu dizisi bundan sonra her hafta Cuma akşamları Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak.