Star TV ekranlarında Sol Yanım dizisinin final yapmasından sonra gözler Akrep dizisine çevrilerek dizinin final yapacağı iddiaları gündeme gelmişti. Çünkü Akrep dizisi reytinglerde istenilen başarıya ulaşamadı.

Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu! Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu!
Star TV ekranlarında Sol Yanım dizisinin final yapmasından sonra gözler Akrep dizisine çevrilerek dizinin final yapacağı iddiaları gündeme gelmişti. Çünkü Akrep dizisi reytinglerde istenilen başarıya ulaşamadı. Peki Akrep final mi yapacak?

Özcan Deniz'in yeni dizisi Seni Çok Bekledim'in yayın hayatına başlaması ile Akrep ve Sol Yanım gün değiştirmek zorunda kaldı. Özcan Deniz uğurlu günü olduğuna inandığı cuma günleri dizinin yayınlamasını istiyordu. Bu nedenle Akrep dizisi perşembe gününe alındı. Sol Yanım ise  perşembeden çarşambaya alındı. Akrep ve Sol Yanım yeni gününde reyting kaybına uğradı. Star TV Sol Yanım dizisinin fişini çekerek final yaptırdı. Bunun üzerine Akrep'in akıbeti merak konusu oldu.

Perşembe günleri birbirinden iddialı diziler bulunuyor. Özellikle ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova ve FOX TV'de yayınlanan Mucize Doktor ekranlarda fırtına estiriyor. Yeni gününde rakipleri karşısında zorlanan Akrep dizisinin final yapması bekleniyordu ve sonunda Star TV kararını verdi.

İrfan Şahin'in yapımcılığını üstlendiği, Gökçen Usta’nın yönetmen koltuğunda oturduğu ve senaryosunu Erkan Birgören’in kaleme aldığı Akrep dizisine yeni bir gelişme yaşandı. Star TV diziye şans verdi.  Diziden son gelen bilgiye göre ise kadrosuna yeni oyuncu dahil oldu. Bertan Asllani’nin kadroya girmesi ile dizinin devam edeceği öğrenilmiş oldu. Oyuncu dizide Efe karakterini canlandıracak. Akrep dizisinin şu an için final yapması kararı ertelenmiş oldu. Kadrosunda Demet Akbağ, Evrim Alasya, Yusuf Çim, Bekir Aksoy, Müge Su Şahin ve Esila Umut’un yer aldığı dizi her perşembe saat 20:00'de yayınlanıyor.