Başrollerinde Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun yer aldığı Seni Çok Bekledim dizisinde bir ilk yaşandı. Dizinin oyuncularından Zahide karakterini canlandıran Türkü Turan 3.

Alparslan Büyük Selçuklu'dan Üzen Haber! Barış Arduç Ayrılma Sinyali Verdi! Alparslan Büyük Selçuklu'dan Üzen Haber! Barış Arduç Ayrılma Sinyali Verdi!
Başrollerinde Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun yer aldığı Seni Çok Bekledim dizisinde bir ilk yaşandı. Dizinin oyuncularından Zahide karakterini canlandıran Türkü Turan 3. bölüm sonunda asma merdivendenler düşerek senaryo gereği ölmüştü. Kısa sürede çok büyük beğeni toplayan oyuncu sosyal medya üzerinden ayrılığı duyurmuştu. Dizi severler ise bu duruma çok üzülmüştü. Türkü Turan'ın vedası üzerine diziden çıktığı sanıldı. Fakat daha önce hiç görülmemiş bir olay yaşandı. İzleyici bu gelişmeye çok şaşırdı. Peki ne oldu?

Türkü Turan; Zahide'nin vedasını "Aşkın en güzel halini içinde saklayan canım Zahidem.. Seni tanımak ne güzeldi.. Hoşçakal " ifadelerini kullanarak duyurmuştu. Sadece 3 bölüm kalan oyuncu böylelikle kadrodan ayrılmıştı. Fakat öyle bir gelişme yaşandı ki daha önce hiçbir dizide böyle bir olay görülmedi. Türkü Turan ; Meryem karakteri ile 4. bölüme sürpriz bir giriş  yaptı. Zahide'nin tam tersi bir karakterle diziye yeniden dahil oldu. Başarılı oyuncu bu sefer "Meryem is loading.." yazarak Seni Çok Bekledim dizisine farklı bir karakterle devam ettiğini duyurdu.

Yapımını Skala Yapım ve DNZ Film ortak üstlendiği ve yönetmen koltuğunda  Şahin Altuğ oturduğu dizi gerçek bir hayat hikayesinden uyarlamadır. Dizinin çekimleri Çekimleri Erzincan, İstanbul ve Katar’ın Doha şehrinde gerçekleşmektedir.

Başrollerini Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun paylaştığı Seni Çok Bekledim dizisinin oyuncu kadrosunda; İlhan Şen, Mustafa Uğurlu, Yıldız Kültür, Caner Şahin, Lila Gürmen, Ali İpin, Durul Bazan, Türkü Turan, Hakan Ummak, Sibel Şişman, Gürkan Güzeyhuz, Şehsuvar Aktaş, Mehmet Ulay, Damla Maka, Nihan Büyükağaç ve Selen Domaç gibi isimler yer alıyor.