Türk televizyon tarihinde büyük transfer! FOX TV imdadına Star TV yetişti! FOX TV Sen Çal Kapımı, Baraj, Kefaret ve Son Yaz dizileri en az iki dizisinin final yapması bekleniyordu. FOX TV'de Savaşçı, Masumiyet ve Uğur Güneş yeni dizisi başlamak için gün

Mersin Üniversitesi 94 Personel Alımı İlanı Yayımladı! Şartlar Açıklandı! Mersin Üniversitesi 94 Personel Alımı İlanı Yayımladı! Şartlar Açıklandı!
Türk televizyon tarihinde büyük transfer! FOX TV imdadına Star TV yetişti! FOX TV Sen Çal Kapımı, Baraj, Kefaret ve Son Yaz dizileri en az iki dizisinin final yapması bekleniyordu. FOX TV'de Savaşçı, Masumiyet ve Uğur Güneş yeni dizisi başlamak için gün sayıyordu. Ancak bu dizilerin başlaması için en az 2 dizinin final yapması bekleniyordu. Ancak beklenen olmadı! FOX TV dizileri hayranlarına güzel haber geldi! Sen Çal Kapımı, Baraj, Son Yaz ve Kefaret dizilerine gün doğdu!

İlk hamle Masumiyet'le geldi!

Ve FOX TV Deniz Çakır, Hülya Avşar ve Mehmet Aslantuğ gibi yıldız isimlerin yer aldığı Masumiyet dizisi günü belli oldu. Masumiyet dizisi çok konuşulan çarşamba gününe konuldu! Muhteşem oyuncu kadrosu Kuruluş Osman ve Sadakatsiz gibi dizilerin karşısına konuldu. Masumiyet çarşamba aklamları yayınlanacak. Daha önce Kurşun dizisiyle geçen sene bekleneni alamayan ve Sen Çal Kapımı gün değişikliği ve Zümrüdüanka final yaptırmak zorunda kalan FOX TV yine çarşamba hamlesi geldi. Ancak bu hamle Sen Çal Kapımı, Baraj, Son Yaz ve Kefaret için güzel anlamlar içeriyor.

Star TV FOX TV dizilerine sahip çıkıyor!

Star TV daha önce Show TV'den yayınlanan Muhteşem Yüzyıl dizisini transfer etmişti. TV8 ise Star TV'den Kaçak Gelinler dizisini almıştı. Kaçak Gelinler resmen finalden kurtulmuştu. Çok izlenen Ezel dizisi Show TV'den ATV geçmişti. İşte eskiden olduğu gibi Star TV FOX TV'den sevilen dizileri istedi! Böylelikle hayranları bayram etti!

Sen Çal Kapımı için yapılıyor!

FOX TV masa üzerinde Savaşçı dizisini pazar gününe, eski gününe alıp Kefaret dizisini cumartesi gününe almak istiyor. Haftanın her günü Masumiyet çarşamba olmasıyla birlikte tüm gününü dolduran FOX TV, Savaşçı dizisi için Kefaret yada Sen Çal Kapımı dizisini bitirmek istiyordu. Ancak yurt dışı nedeniyle Sen Çal Kapımı dizisi devam etmek istiyor.

Star TV 2 dizi istiyor!

Star TV ve FOX TV arasında 2 dizi pazarlığı sürüyor. Star TV ya Baraj ve Son Yaz dizilerini verin Sen Çal Kapımı dizisine gün açılsın diyor. FOX TV ise Sen Çal Kapımı ve Kefaret dizilerine size verelim diyor. Cumartesi ve pazar gününe Uğur Güneş'in yeni dizisi ve The Split dizisi koyarak FOX TV yoluna devam etmek istiyor. Hangi anlaşma olursa olsun Baraj, Son Yaz, Sen Çal Kapımı ve Kefaret dizileri ekran macerasına devam edecek gibi duruyor.

Sen Çal Kapımı ve Son Yaz hayranları müjde!

Baraj reytingleri nedeniyle az da olsa bitme ihtimali en düşük diziydi. Ancak bu transferden en çok Son Yaz ve sen Çal Kapımı hayranları sevinecek. 2 dizide hem televizyon hem internetten çok izleniyordu. İki dizi devam kararı aldığını bildirelim!