Star Wars Jedi Survivor oyununun fragmanı ekrana geldi. Oyunun çıkış tarihi de açıklandı. Ön satışı devam ettiği belirtilirken Star Wars Jedi: Fallen Order'ın devamı niteliğinde bir oyun oynayacağız. İşte Star Wars oyunuyla ilgili detaylar...

Webtures'dan Yenilikçi Hamle: Dijital Strateji ve Yapay Zeka Danışmanlığı Alanında Büyük İşbirlikleri Webtures'dan Yenilikçi Hamle: Dijital Strateji ve Yapay Zeka Danışmanlığı Alanında Büyük İşbirlikleri

Star Wars Jedi Survivor oyunu için geri sayım başladı. Star Wars hayranlarının bir süredir beklemekte olduğu oyuna dair pek çok açıklamaya yer verilmişti. Bazı açıklama ve duyurular resmiyette yer almıyordu. Bu nedenle oyun yapımcı şirketinden açıklama beklenmekteydi. Sonunda EA'den sevindiren haber geldi.

Star Wars Jedi Survivor Fragmanı Heyecanlandırdı!

Star Wars Jedi Survivor oyunu fragmanı, oyuncu kitlesini fazlasıyla heyecanlandırdı. Hal böyle olunca fragmandaki oyun yapısı, hikaye kurgusu ve grafikler büyük ilgi gördü. Daha şimdiden satış rekorları kıracağı düşünülüyor. 2019'da çıkan Star Wars Jedi: Fallen Order'ın devamı niteliğinde bir oyun oynayacağız.

Çıkış Tarihi 28 Nisan!

Oyunun çıkış tarihi 28 Nisan 2023 olarak açıklandı. Bu tarihten itibaren oyunu oynayabileceksiniz. Şimdilik ön satışının aktif olduğunu belirtelim. Böylelikle oyunu erkenden satın alabilir ve günü geldiğinde oynamaya başlayabilirsiniz. Star Wars Jedi: Fallen Order hikayesini benimsemesi nedeniyle yeni oyunun daha şimdiden milyonların dikkatini çektiği kesin.