Kredi başvurusu yapmak için daha önceleri sadece banka şubelerine giderek evraklarımızı verdiğimizde işlem yapabiliyorduk. Artık bankaya gitmeden de kredi başvurusu yapabiliyoruz. Gelişen teknolojiden bankalarda nasibini aldı ve bankacılık işlemlerini online olarak yapmaya başladılar. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler, bankada hesabı olması durumunda artık şubesiz olarak tüm işlemlerini yapmaktadırlar. Bunların haricinde normal bankalar dışında artık bazı bankalar sadece dijital olarak hizmet vermektedir.

Dijital bankacılık hizmeti ile birlikte müşterilerine sadece online hizmet veren bu bankalar bazı bankalar tarafından kurularak ülkemizde işlem vermeye başlamışlardır. Sizlerde eğer kredi başvurusu yapmak istiyorsanız ve bu bankalardan şubelere gitmeden kredi alacaksanız banka hesabınızın olması gerekmektedir. Kredi başvurusu ve şartları şu şekildedir.

Kredi Başvurusu İçin Başvuru Şartları Nedir?

Şubesiz bankacılık işlemleri ile kredi kullanmak istiyorsanız, bankaların kredi politikalarına uygun olmanız gerekmektedir. Bu politikaların başında kredi skoru gelmektedir. Kredi skoru uygun olan müşteriler, anında kredilerini alacaklardır. Banka kredi skoru 1200 ve üzerinde olan kişiler aşağıdaki bankalardan sorunsuz bir şekilde kredi kullanabilirler. Eğer bankalarda ödemekte olduğunuz kredi kartı ve kredi borçlarınızda gecikme varsa banka size onay vermeyecektir. Bu borçlardan icralık olanlarda kara listede oldukları için maalesef kredi onayı alamayacaklardır.

CepteTEB Kredi Başvurusu

TEB bankası ortaklığında kurulan ve şubesi bulunmayan bankalardan birisi CepteTEB bankasıdır. CepteTEB bankası üzerinden anında kredi başvurusu yapabilir, online olarak hemen hesabınıza atabilirsiniz. Başvuru yapacağınız zaman banka şubesine gitmeyeceksiniz. İnternet sitesinden veya bu bankanın mobil uygulaması üzerinden kredinizi kullanabilirsiniz. 50.000 TL’ye kadar verilen kredilerde 36 ay vade ile kredi kullanımı yaparken, dilerseniz 3 ay erteleme imkanından da faydalanabilirsiniz.

subesiz-kredi

Enpara.com Kredi Başvurusu

Enpara üzerinden kredi başvurusu yapacak olan kişiler, online olarak 50.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirler. Banka, QNB Finansbank ortaklığında kurulmuştur. Bu sebeple bankanın tüm politikaları QNB Finansbank politikalarıdır. Şubesi olmayan bu bankadan hemen kredi başvurusu yapmak için internet sitesine girebilirsiniz. Başvuru sonrasında kredi onayı alırsanız, kredinizi adresinizde banka personelinin size gelmesi ile birlikte kullanacaksınız. Kredi notu 1200 ve üzerinde olan 36 ay vade ile kredi başvurusunda bulunabilirler. Bu banka sadece ihtiyaç kredisi için destek kredisi veriyor. Eğer bankadan konut veya taşıt kredisi alacaksanız bu bankalardan onay alamazsınız. Dijital banka olarak ilk ülkemizde faaliyet gösteren enpara.com bankası uygun faizlerle müşterilerine kredi imkanı sunmaktadır.