Süleyman Soylu istifa etti mi? Karısının lafından sonra Süleyman Soylu görevi bıraktığı iddia ediliyor

Süleyman Soylu istifa etti iddiası! Ankara kulislerinde bir kez daha Süleyman Soylu istifa etti açıklaması geldi. Peki 20 mayıs 2021 perşembe günü süleyman Soylu istifa etti mi?

Gündem 20.05.2021 - 02:04 20.05.2021 - 02:10 Berkay Keskin

Süleyman Soylu istifa etti iddiası! Ankara kulislerinde bir kez daha Süleyman Soylu istifa etti açıklaması geldi. Peki 20 mayıs 2021 perşembe günü süleyman Soylu istifa etti mi? Süleyman Soylu görevi bıraktı mı?

Süleyman Soylu istifa etti iddiası!

Süleyman Soylu, Sedat Peker ile söylediği karısının lafı sonrası istifa ettiği bildiriliyor. Ankara kulisleri Süleyman Soylu'nun görevden affını istediği ve cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kararı onayladığı iddia ediliyor. Süleyman Soylu istifasında karısının lafı sebebiyle verdiği iddia ediliyor.

20 mayıs 2021 Süleyman Soylu istifa etti mi?

Süleyman Soylu Sedat Peker ile ilgili TRt 1 ekranlarında söylediği karısının kelimesi sosyal medya da gündem oldu. bir çok kullanıcı Süleyman Soylu İç işleri Bakanlığı görevinin bittiğini ve kararın sabah saatlerinde duyurulacağı haberlerini paylaşıyoruz.

Erdoğan kabul etti mi?

Süleyman Soylu istifa ettiği ve Recep Tayyip erdoğan onayladı bilgisi ve istifa bilgisi henüz teyit edilmedi. İlk gelen bilgilerde Erdoğan'ın da istifayı kabul ettiği açıklanmıştı. Erdoğan bırakmak istemese de Süleyman Soylu göreve dönmeyeceği iddia ediliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@