İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun yeniden istifa ettiği iddiası sosyal medyayı salladı. Ankara kulislerinden sızan bilgiye göre, gece 2 sularında Süleyman Soylu istifasını sunduğu iddia ediliyor.

Kamu Bankası Uzun Vadeli 150 bin TL Kredi Başvurusunu Başlattı, 2 Yıl Geri Ödemesiz Olarak Verilecek Kamu Bankası Uzun Vadeli 150 bin TL Kredi Başvurusunu Başlattı, 2 Yıl Geri Ödemesiz Olarak Verilecek
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun yeniden istifa ettiği iddiası sosyal medyayı salladı. Ankara kulislerinden sızan bilgiye göre, gece 2 sularında Süleyman Soylu istifasını sunduğu iddia ediliyor. Henüz 12 saat geçmesine rağmen Süleyman Soylu'nun istifasında bir açıklama gelmedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu istifa etti mi?

Süleyman Soylu'nun istifası henüz yalanlanmadı kabul de edilmedi. Ankara'dan gelen haberlerde bir hareketlilik olduğu ancak Süleyman Soylu yeniden istifa etti mi etmedi mi açıklama yapılmadı.

Bülent Arınç açıklamarı yüzünden iddiası!

Geçtiğimiz günlerde bir televizyon kanalında "Selahattin Demirtaş, Osman Kavala ve Enis Berberoğlu'nun içerde ne işi var" açıklamaları yapan Bülent Arınç nedeniyle istifa ettiği iddia ediliyor.

Devlet Bahçeli durdurmuştu!

Süleyman Soylu'nun bir önceki istifasını durduran Devlet Bahçeli olmuştu. Eğer Süleyman Soylu istifa ettiyse bu sefer Devlet Bahçeli'nin de durdurmayacağı iddia ediliyor.

Süleyman Soylu yeniden istifa etti mi?

Şu an da açıklama gelene kadar Süleyman Soylu'nun istifa ettiği söylentileri iddia. Konuyla ilgili resmi açıklama gelir gelmez sizlerle olacak.