TRT bu sezon tüm reytingleri Osmanlı dizileri ile toplamaya geliyor! Barış Arduç Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin yeni sezonu Sultan Alparslan fragmanı ile gündem oldu.

TRT'nin geçtiğimiz sezon reyting rekorları kıran dizisi Uyanış Büyük Selçuklu dizisi bu sezon Sultan Alparslan olarak  geliyor. 

TRT'nin büyük merakla beklenen dizisi Sultan Alparslan başrolünde yer alan Barış Arduç sosyal medya gündeminde TT oldu! Romantik komedi sonrası aksiyon dizilerinde şansını deneyen ancak beklenileni alamayan Arduç yeni sezonda son zamanların modası tarihi bir Osmanlı dizisi ile ekrana geliyor!

Kiralık Aşk dizisinde canlandırdığı Ömer İplikçi karkateri ile yıldızı parlayan Barış Arduç yeni TRT projesi ile gündem oldu.

Netflix'in Şahmeran dizisinde Serenay Sarıkaya ile başrolü paylaşmayı Sultan Alparslan dizisi için reddeden Barış Ardun yaptığı seçimin doğru olduğunu TT olarak gördü. Barış Arduç'lu Sultan Alparslan fragmanı gündem oldu!

TRT'nin yeni sezonda merakla beklenen dizisi Sultan Alparslan dizisi tanıtım fragmanı nihayet çıktı! Sultan Alparslan fragmanı çıkar çıkmaz gündem olmayı başardı.

İçimizdeki Ateş Dizisi İlk Bölüm Reytingleriyle Beklentileri Şaşkınlığa Uğrattı! İçimizdeki Ateş Dizisi İlk Bölüm Reytingleriyle Beklentileri Şaşkınlığa Uğrattı!

Barış Arduç'lu Sultan Alparslan fragmanı Twitter'da TT oldu. Sosyal medayda Barış Arduç için övgü dolu yorumlar yapıldı. Sosyal medaya kullanıcıları Barış Arduç için "Harikasın Barış Arduç! Bu role bu kadar yakışacağını tahmin etmemiştim. İşte sultan be" yorumları yapıldı.

Barış Arduç çok konuşulan Sultan Alparslan ilk teaserını kişisel instagram hesabından paylaştı. Kimileri Barış Arduç'u çok başarılı bulurken kimileri ise yakışıklı oyuncuya bu projeyi ve rolü yakıştıramadı. Sosyal medyada Arduç fanları tartışsada TRT'nin bu yıl çok konuşulacak işlere imza atacağı gerçek. TRT'nin Barbaroslar Akdenizin Kılıcı ve Sultan Alparslan dizilerinin büyük ses getirmesi bekleniyor.

İşte Sultan Alparslan Barış Arduç;

E-s2LKxX0AI-GaoE-s2K5TXMAQRBdL (1)E-s0eM5XIAkgAfNE-s0docXIAAS6foE-s0d1nWYAUozI8E-s0d_zWEAAEQ-g