Sümeyye Aydoğan kimdir, kaç yaşında, nereli? Sümeyye Aydoğan hangi dizilerde rol aldı?

Show TV'nin yeni dizisi Kahraman Babam bu akşam başlıyor. Dizinin oyuncularından Sümeyye Aydoğan’ın hayatı da izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki Sümeyye Aydoğan kimdir kaç yaşında?

Magazin 14.06.2021 - 12:42 14.06.2021 - 12:46 Volkan Arık

Show TV ekranlarında ilk bölümü yayınlanan kırmızı kamyon adı ile ekrana gelmesi planlanan dizi yayından kaldırılmış ve ismi de Kahraman Babam olarak değiştirilmişti. Kahraman Babam dizisi yayın hayatına bu akşam yeniden başlıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda izleyiciler tarafından araştırılmaya başlandı. Peki Kahraman Babam dizisi Sümeyye Aydoğan kimdir? Sümeyye Aydoğan kaç yaşında, nereli? hangi dizilerde rol aldı?

KIRMIZI KAMYON MENEKŞE KİMDİR?

Show TV'de itfaiye erlerinin zorlu mücadelesini konu alan kırmızı kamyon dizisi ilk bölümün ardından yayına ara vermiş ve dizinin adı değiştirilmişti. Kahraman Babam adı ile bu akşamdan itibaren yeniden Show TV ekranlarında olmaya hazırlanan dizide Menekşe karakteri merak ediliyor. Dizinin genç oyuncularından olan Menekşe karakterine Sümeyye Aydoğan Hayat veriyor. 24 yaşındaki oyuncunun ilk dizi deneyimi Kahraman Babam dizisi olacak.

sumeyye-aydogan-kimdir-kac-yasinda-1

SÜMEYYE AYDOĞAN KİMDİR?

Oyunculuk sektörüne yeni giriş yapan Sümeyye Aydoğan 1997 yılında dünyaya geldi. Talento menejerlik oyuncusu olan Aydoğan, Tiyatronun yanı sıra sinema oyunculuğu ile ilgileniyor. Aile hükümeti isimli sinema filmi ilk kamera karşısı deneyimi olan Aydoğan daha sonra yaz 96 isimli filmde rol almıştı. Show TV ekranlarında bu akşam başlayacak olan Kahraman Babam dizisinin kadrosuna giren Sümeyye Aydoğan Menekşe karakterine hayat verecek. Serenay Sarıkaya'ya benzerliği ile dikkat çeken genç oyuncu Instagram hesabını da oldukça aktif kullanıyor.

SÜMEYYE AYDOĞAN HANGİ DİZİLERDE ROL ALDI?

2021 – Kırmızı Kamyon (Yosun) (TV Dizisi)

2020 – Yaz 96 (Sinema Filmi)

2020 – Aile Hükümeti

Gelişmelerden Haberdar Olun

@