Yıllar boyunca televizyonda çeşitli programlar sunan Esra Erol, son zamanlarda ATV'de ekrana gelen "Esra Erol'da" adlı programı hazırlayıp sunuyor. Programda kayıp kişilerin bulunmasına yardımcı olan Esra Erol, zaman zaman da çözülemeyen çeşitli cinayet

Azra Kohen Başak Sayan Kavgası Seksi Pozlar Ve "Hırs" İle Çirkinleşti! Fİ-Çİ-Pİ Üçlemesi İse Yine Gündem Oldu! Azra Kohen Başak Sayan Kavgası Seksi Pozlar Ve "Hırs" İle Çirkinleşti! Fİ-Çİ-Pİ Üçlemesi İse Yine Gündem Oldu!
Yıllar boyunca televizyonda çeşitli programlar sunan Esra Erol, son zamanlarda ATV'de ekrana gelen "Esra Erol'da" adlı programı hazırlayıp sunuyor. Programda kayıp kişilerin bulunmasına yardımcı olan Esra Erol, zaman zaman da çözülemeyen çeşitli cinayet vakalarını işliyor. Esra Erol'un programında bir süredir işlenen konunun evlendiği kişiyi dolandırdığı öne sürülen Kibar Ünüvar ve ailesinin başından geçenler olduğu biliniyor. Henüz yeni evlendiği eşini dolandıran Kibar Ünüvar'ın eşinin yıllar önce silahla vurularak hayatını kaybetmesi de şüphe uyandıran konular arasında bulunuyor. Eşini dolandırdığı iddia edilen Kibar Ünüvar'ın, aynı zamanda eşinin vurulmasında da pay sahibi olabileceği üzerinde duruluyor.


"Kibar Ünüvar ve çocukları beni tehdit etti"


Yıllar önce vurularak öldürülen eşini dolandırdığı iddia edilen şüpheli Kibar Ünüvar ile ilgili Esra Erol'dan bir açıklama geldi. Ünlü sunucu Erol, şüpheli Kibar Ünüvar ile çocuklarının, programda ele alınan konular nedeniyle kendisini tehdit ettiğini söyledi. Esra Erol'un bu açıklaması sosyal medyanın gündemine düştü, birçok kullanıcı Kibar Ünüvar'a olan kızgınlıklarını dile getirdi. Sosyal medyada öne sürülen bazı iddialara göre Esra Erol, Ünüvar ailesi tarafından saldırıya uğradı ve darp edildi. Saldırı sonucunda yaralanan Esra Erol'un hastaneye kaldırıldığı iddia edildi.


"Saldırıya uğramadım, haberler asılsız"


Ünüvar ailesinin kendisini tehdit ettiğini anlatan Erol, öte yandan saldırıya uğradığı ve hastaneye kaldırıldığı gibi iddiaların gerçeği yansıtmadığını kaydetti. Bu haberlerin doğru olmadığını belirten Esra Erol, buna rağmen babasının haberleri görüp, "Kızım benden sakladığın şeyler mi var?" diye kendisine sorduğunu söyledi. Saldırıya uğradığına dair yapılan haberlerin ailesini üzdüğünü dile getiren sunucu Erol, bir saldırıya maruz kalmadığını yineledi. Böyle bir durumun yaşanması halinde gazetelere zaten yansıyacağını aktaran Erol, son zamanlarda ailesinin büyük bir üzüntü yaşadığını kaydetti.