Süper Lig ara transfer dönemi ne zaman başlayacak? Süper Lig'de heyecan hız kesmeden devam ederken lige verilecek ara öncesinde ara transfer döneminde futbolseverler tarafından merak ediliyor. Peki 2022 ara transfer ve tescil dönemi kaç gün sürecek? 2022 Süper Lig ara transfer ne zaman başlıyor?

Süper Lig'de rekabet hız kesmeden devam ederken yavaş yavaş ara dönemi geliyor. bu süreçte de takımlar yeniden transfer girişimlerinde bulunuyor. Futbol dilinde buna ara transfer dönemi adı veriliyor. Takımlarına bu dönemde yapılacak olan takviyeleri merak eden futbolseverler ise Süper Lig'de ara transfer dönemi ne zaman başlayacak sorusunun yanıtını merak ediyor. Peki Süper Lig'de 2022 ara transfer dönemi ne zaman başlıyor? 2022 ara transfer ve tescil dönemi kaç gün sürecek?

Türkiye'de taraftarların gönlünde ayrı bir yeri olan futbol heyecanı hız kesmeden devam ediyor. Takımlar arasındaki rekabet her geçen gün artarken ara dönemde yaklaşıyor. Süper Lig'e verilecek olan ara sırasında aynı zamanda takımlar için ara transfer döneminde başlayacak. Bu süreci iyi değerlendirmek isteyen takımlar şimdiden çalışmalarına başladı. Peki Süper Lig ara transfer dönemi ne zaman başlıyor? 2022 ara transfer ve tescil dönemi kaç gün sürecek?

Gün Galatasaray'ın Oldu! Lucas Torreira Ardından Dries Mertens de Cimbomlu Oldu! Kariyerleri Ne? Dries Mertens Kimdir? Gün Galatasaray'ın Oldu! Lucas Torreira Ardından Dries Mertens de Cimbomlu Oldu! Kariyerleri Ne? Dries Mertens Kimdir?

super-lig-ara-transfer-donemi-ne-zaman-baslayacak-2022-ara-transfer-ve-tescil-donemi-kac-gun-sur-2

SÜPER LİG ARA TRANSFER DÖNEMİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK 2022?

Futbolda ara transfer olarak bilinen ikinci transfer ve tescil dönemi için geri sayım başladı. Ara transfer dönemi 12 Ocak 2022 de başlayacak. Takımların Şimdiden hazırlık önüne başladığı transfer dönemi 8 Şubat 2021 tarihinde sona erecek.

TRANSFER DÖNEMİ İÇİN HAZIRLIKLAR BAŞLADI

Ara transfer dönemi için hazırlıklar şimdiden başladı. Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş kötü gidişatı durdurmak için takımlarına takviye yapmak istiyor. Galatasaray'da ise Muslera'nın durumu son derece kritik. Tecrübeli file bekçisi geçtiğimiz hafta oynanan karşılaşmada takım arkadaşı ile çarpışmış ve sakatlığın yükseltmişti. Muslera'nın 10 hafta kadar sahalarda olamayacağı iddia ediliyor. Bu süre için Galatasaray'ın bir kaleci takviyesi yapıp yapmayacağı ise merak konusu oldu.