Süper Lig maçları TRT de mi yayınlanacak? Süper Lig maçları TRT'de şifresiz mi olacak? Hangi maçlar TRT'de yayınlanacak? Türkiye Futbol Federasyonu günlerdir beklenen Süper Lig yayın ihalesi ile ilgili önemli açıklamalar yaptı.

Süper Lig maçları TRT de mi yayınlanacak soru işareti Türkiye Futbol Federasyonu günlerdir beklenen Süper Lig yayın ihalesi ile ilgili son dakika açıklamaları yaptı. TFF, daha önce yapılan teklifleri yetersiz bulmuş ve ihaleye giren kanallara ek süre vermişti. Yeni tekliflerin tamamlandığı duyurulurken TFF'den yapılan son duyuru ile birlikte Digiturk ile sözleşme yenilenemediği ifade edildi. Böylece imza Hakkı saran ve TRT geçti. Sporseverler ise bu haberle birlikte heyecanlandı. Peki, Süper Lig maçları TRT de şifresiz mi yayınlanacak? Hangi maçlar TRT'de yayınlanacak?

Süper Lig TRT’de mi yayınlanacak? Süper Lig maçları TRT’de şifresiz mi olacak? TRT'de hangi maçlar yayınlanacak? Türkiye Futbol Federasyonu son dakika açıklaması yaparak Süper Lig yayın ihalesi ne ilişkin bilgiler verdi. Bugüne kadar yapılan teklifleri yetersiz bulan TFF, son duyurusunda Digiturk ile sözleşme imzalanamaması üzerine imza hakkının TRT ve Saran holdinge geçtiğini duyurdu. Sporseverler bu haberin ardından bir hayli heyecanlanırken arama motorunda da Süper Lig maçları TRT'de yayınlanacak sorusunun yanıtı araştırılmaya başlandı. Peki, ARTIK Süper Lig maçları TRT'de mi yayınlanacak? Süper Lig maçları şifresiz mi olacak? TRT’de hangi Süper Lig maçları yayınlanacak?

Arjantin Fransa Dünya Kupası Finali Reytinglerde Rekor Kırdı! 18 Aralık 2022 Pazar Reyting Sonuçlarına Maç Darbesi Arjantin Fransa Dünya Kupası Finali Reytinglerde Rekor Kırdı! 18 Aralık 2022 Pazar Reyting Sonuçlarına Maç Darbesi

Süper Lig maçları TRT’de şifresiz mi yayınlanacak?

Türkiye Futbol Federasyonu Süper Lig maçlarının yayın ihalesine ilişkin resmi internet sitesi üzerinden önemli bir açıklama yaptı. TFF den yapılan açıklamada, TFF Süper Lig ve TFF 1.lig müsabakaları yayın haklarının devri için düzenlenen ihalede Digiturk ile anlaşma imzalanmasının söz konusu olmadığı bildirildi. Açıklamanın devamında ise Yayın hakkı sözleşmesinin imzalanması için hakların ilgili paketlere en yüksek ikinci teklifleri veren uluslararası film organizasyon reklam Ticaret pazarlama a.ş. ve TRT’ye geçtiği ifade edildi.

TRT de Süper Lig maçları yayınlanacak mı?

TFF Süper Lig yayın hakları ihalesi hala devam ediyor. TRT de ihaleye katılan şirketlerden biri. Anda imza Hakkı saran ve TRT’de bulunuyor. İhale süreci tamamlanmadan TRT'de süper mi lig maçları yayınlanacak mı sorusuna cevap vermek mümkün değil. Ancak imza süreci tamamlandıktan sonra da olsa Süper Lig maçlarının TRT ekranlarında şifreli olarak yayınlanacağı tahmin ediliyor.