Süpermarketler, Migros, Carrefoursa, Bim, A101 ve Şok çalışma günü ve saatleri değişiyor. Sosyal medyayı sallayan belge yalanlansada aldığımız bilgiyer göre Migros, Carrefoursa, Bim, A101 ve Şok marketlerde çalışma günü ve saatleri değişecek.

Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme! Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme!

Süpermarketler, Migros, Carrefoursa, Bim, A101 ve Şok çalışma günü ve saatleri değişiyor. Sosyal medyayı sallayan belge yalanlansada aldığımız bilgiyer göre Migros, Carrefoursa, Bim, A101 ve Şok marketlerde çalışma günü ve saatleri değişecek. Daha önce saatleri değişen marketler şimdi gün değişikliğine de gidecek.Sağlık Bakanı Fahrettin Koca sahte belgeyi yalanladı!Bim, A101, Şok, Migros ve Carrefour, Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri açık olacak kalan 4 gün kapatılacak haberi, Türkhane isimli belgeyle Sağlık Bakanlığı gizli belge olarak yayınlanmıştı. Ancak Sağlık Bakanı Fahrettin Koca son dakika olarak bu belgeyi yalanladı. Bim, a101, Şok, Migros ve Carrefour çalışma saatleri ve günü için şu an için yalanlama geldi. Ancak ilan365 sizler için yapılacakları araştırdı. Şu anda masada olan bilgilerde;İş varsa A101, Bim, Şok, Migros ve Carrefour hafta içi açık!İlk olarak masada olan "Sokağa Çıkma Yasağı" gelmeyecekse Corona Virüs tedbirleri olarak sokağa çıkıldığında (İşe Gidildiğinde) çalışma saatleri aynı devam edilecek. Ancak cuma gününden sonra hafta sonu tüm toplu alışveriş merkezleri ve süpermarketler kapanacak. Bim, A101, Şok, Migros ve Carrefour hafta sonu hizmet vermemesi gündemde. Akşam saatlerinde işten geç gelenler için A101, Bim, Şok, Migros ve Carrefour daha da süreyi uzatma hakkına sahip olacak. Böylelikle hafta sonu sokağa çıkma yasağı uygulanabilir.5 Gün çok önemli!Hem Corona Virüs bizim açımızdan, hem çalışanlar açısında bu 5 gün çok önemli. Bim, A101, Şok, Migros ve Carrefousa çalışma günleri ve süresi cuma gününe kadar kararlaştırılacak. Bu hafta vakalar bu tedbirlerle artmazsa hafta sonu da hizmet verip hayat normale dönecek. Ancak İtalya gibi vakaların artması durumunda Cumartesi ve Pazar günleri, süpermarketlerin çalışma saatleri de 3'e düşecek.Bakanlık yalanladığı belge ne diyordu?Bakanlığın yalanladığı Türkhane paylaştığı Sağlık Bakanlığı gizli belgede, "23 Mart 2020 tarihinden itibaren Süpermarketler Pazartesi, çarşamba ve cuma olmak üzere haftada 3 gün 8 ve 16 saatleri arasında açık olacak ve önlemler alınacak" deniliyordu. Fahrettin Koca bu sahye belgeyi yalanladı. Süpermarketler Bim, a101, Şok, Migros ve Carrefour böyle bir sisteme gitmeyeceği yalanlandı. Ancak ilan365 olarak söylediğimiz ve vakaların artması durumunda hafta içi, hafta sonu Süpermarket çalışma saatleri ve Sokağa çıkma yasağı gelecek. Ancak şu an için Bakanlık haricinde hiç bir bilgiye inanmamanızı öneririz.