Kocaeli’nde gözaltına alınan Suriyeli'nin karakolda polisleri taradığı haberi sosyal medyada...

1990 Halep doğumlu A.T., polis merkezinde polislere saldırdı. Polisin belinden aptığı silahla sağa sola ateş açarken bir polisi vurdu, toplamda üç polisin yaralanmasına neden oldu.

Saldırgan Suriyelinin polis tarafından vurulduğu ve hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

Odatv’nin edindiği bilgilere göre olay önceki gece yarısı A.T.’nin, Medikal Park Hastanesinde kendisini odaya kilitleyerek kesici aletle intihar teşebbüsünde bulunmasıyla başlarken, Suriye uyruklu A.T., Cumhuriyet Polis Merkezi Amirliğine bağlı ekipler tarafından intihardan vazgeçirildi ve intihara teşebbüsten hakkında işlem yapıldı.

Ancak bu arada A.T. ifadesi bittikten sonra polis merkezi amirliğinden ayrılırken görevli bir polis memurunun kafasına yumrukla vurup boynuna sarılarak yere düşürdü.

Kafasını mermer zemine vuran polis memuru geçici hafıza kaybı yaşadı ve yere düştüğü esnada belinden düşen silahı alan A.T. ise polis merkezinde rastgele ateş etmeye başladı.

Bu esnada polis merkezi içerisinde bulunan kadın komiser yardımcısı sağ ayak bilek kısmından yaralandı. Bir başka komiser yardımcısı ise olaya müdahale ederken sol elinden hafif şekilde yaralandı.

Simit Sonrası Çayı da Unutun! Çay da Zamma Doymuyor! Bir Ay İçinde Üçüncü Zam Geldi! Simit Sonrası Çayı da Unutun! Çay da Zamma Doymuyor! Bir Ay İçinde Üçüncü Zam Geldi!

Ümti Özdağ ilgili haberi "Kocaeli’nde gözaltına alınan Suriyeli karakolda polisleri taradı.1polis vurularak yaralandı.2 polis hafif yaralı. Saldırgan polis tarafından vuruldu. Hastahanede yatıyor. Hastahane parasını Türk Milleti ödüyor. Çıkınca avukat parasını da biz ödeyeceğiz.Hapishane masrafı da bizden" diyerek sitemle duyurdu.

Sosyal medyada ise "Gözaltına alınan şahıs nasıl oluyor da karakolda polisleri tarıyor silahı nerden nasıl buldu bunları da açıklarsanız eğer seviniriz sayın Özdağ" şeklinde tepkiler geldi.