Survivor 1 Mart Dokunulmazlık oyununu kim kazandı? TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2020'de Dokunulmazlık Oyununu kim kazandı? Survivor eleme adayı kim oldu? TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor nefesleri kesen bir bölümle daha ekrana geldi. Peki Sur

Survivor 1 Mart Dokunulmazlık oyununu kim kazandı? TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2020'de Dokunulmazlık Oyununu kim kazandı? Survivor eleme adayı kim oldu? TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor nefesleri kesen bir bölümle daha ekrana geldi. Peki Survivor'da 1 Mart Dokunulmazlığı kim kazandı? 29 Şubat Ünlüler'in kazandığı Dokunulmazlık sonrası 1 Mart kazanan ünlüler olursa Gönüllülerden bir kişinin ismi yazılacak.Dokunulmazlık Final oyununa kaldı!Cemal Can ve Sercan arasında 9-8'ken karşı karşıya gelen iki ekipte kazanan Cemal Can oldu ve final oyununa oyun kaldı. Survivor'da final oyununu kim kazanırsa bu hafta elemeden kurtulacak. İşte Final oyunu kazananı.Survivor 2 Mart 2020 Dokunulmazlık oyunu oynandı!TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor, Dokunulmazlık oyunu heyacanı vardı. Dün yayınlanamayan bölüm ve bu bölüm peş peşe ekranlara geldi. Survivor'da Ünlüler mi gönüllüler mi kaybetti? Ünlüler büyük üstünlüğüyle geçen Dokunulmazlık oyunu ilk gün kazandı. Peki 1 Mart pazar akşamı Ünlüler mi Gönüllüer mi kaybetti. Gönüllülerden kimin adı yazıldı? Survivor'da 1 Mart Dokunulmazlık oyunu oynandıkdan sonra eleme de adı geçen isim belli olacak.Survivor'da Gönüllüler Erzakta var Dokunulmazlık yok!Survivor 2020'da 29 Şubat cumartesi günü ilk olarak Erzak oyunu ekranlara geldi. Ünlüler, erzak oyununu yine kaybetti. Açlıkla sınanan Ünlüler, Survivor 2020'de yemeği kazanıyor ancak Dokunulmazlık zor anlar yaşanıyor. Survivor'da 1 Mart Pazar akşamı bir Dokunulmazlık oyunu daha oynanacak ve Gönüllüler kazanırsa son bir oyun daha oynanacak. Ünlüler o oyunu da kazanması durumunda Survivor'da bir kişi daha yazacak.Tayfun ve Ersin oyunu rekor kırdı!Durum 7-5'ken Ersin ve Tayfun karşı karşıya geldi. Survivor 2020'in en çok sevilen ismi Tayfun Erdoğan ve Ersin Korkut arasında yarışma dikkat çekti. Ersin, bu oyun için çok formda olmasa da atağa kalktı ve takımını 8-5 öne geçirerek oldukça rahatlattı. Ersin çok önemli farka imza atarak adeta yarışı bitirdi. Tayfun Erdoğan yanlış hamle kurbanı oldu. Survivor 1 Mart 2020 Dokunulmazlık kim kazandı?

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!


Survivor'da son reklam bildiğiniz üzere 30 dakika sürüyor. O reklam öncesi Survivor'da Dokunulmazlık oyunu kim kazandı sorusuyla Survivor 1 Mart 2020 Pazar dokunulmazlık kazanan kim sorusu için 30 dakika beklemek istemeyenler için, Survivor 1 Mart Pazar dokunulmazlık oyununu kazananı sizler için hazırlayacağız.