TV8 ekranlarında Fenomen yarışma programı Survivor 2022 All Star yeni bölümü ile devam ediyor. Bu akşam dokunulmazlık oyunu için çıkan ünlüler ve gönüllüler takımları kazanmak istiyor. Ancak günün sonunda bir takım kazanacak. Bugün ödüllü dokunulmazlık oyunu oynanacak hem ödül hem de dokunulmazlık kazanan takımın olacak. Peki Survivor 1 Nisan 2022 dokunulmazlığı kim kazandı? 1 Nisan Survivor 2022 eleme adayı kim oldu?

Gözden kaçırmayın

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim 22 Nisan 2022 kim kazandı? En Hamarat Benim 22 Nisan haftanın birincisi kim oldu? Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim 22 Nisan 2022 kim kazandı? En Hamarat Benim 22 Nisan haftanın birincisi kim oldu?

TV8 ekranlarında son 10 yılın en iddialı yarışmacılarının yeniden yarıştığı Survivor 2022 All Star heyecanı hız kesmeden devam ediyor. Birleşme partisinin ardından yarışmacılar parkura geri döndü ve bu akşam da yeni bir dokunulmazlık oyunu oynayacak. Bu oyunu kazanmak isteyen yarışmacılar eleme adayı çıkarmadan devam etmek istiyor. Ayrıca bu akşam oynanacak olan dokunulmazlık aynı zamanda ödüllü bir oyun. Yani kazanan takım hem ödülün sahibi olacak hem de dokunulmazlığı. Peki, Survivor 1 Nisan 2022 dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 1 Nisan 2022 eleme adayı kim oldu?

Yasin'in elenmesi gönüllüler takımını karıştırdı

Survivor 2022'de geçtiğimiz hafta herkesi üzen biri veda yaşandı. Yarışmanın en sevilen ve sempatik isimlerinden olan Yasin ada konseyinde elenen yarışmacı oldu. Yasin'in gidişi ile birlikte gönüllüler takımında tartışmalar da yaşandı. Özellikle yansın giderken Hikmet'in gülmesi birçok arkadaşından tepki çekti. Yasin'in gitmeyi hak etmediğini düşünen yarışmacılar ona gelene kadar gidecek çok isim olduğunu düşünüyor.

survivor-1-nisan-2022-dokunulmazligi-kim-kazandi-survivor-2022-1-nisan-eleme-adayi-kim-oldu-2

Survivor 1 Nisan 2022 dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor'da bu akşam haftanın ilk ödüllü dokunulmazlık oyunu oynanıyor. Her iki takımda da oyunu kazanmak ve eleme adayı çıkarmadan devam etmek istiyor. Özellikle moral ve motivasyon açısından haftanın ilk dokunulmazlık oyunu çok önemli. Hem kırmızı takımı hem de mavi takım bu oyunu kazanmak için son derece istekli ve hırslı. Peki, Survivor 1 Nisan 2022 dokunulmazlığı kim kazandı? 1 Nisan Survivor 2022 dokunulmazlık oyunu sonucu ilerleyen dakikalarda haberimizde olacak...

Survivor 1 Nisan 2022 eleme adayı kim oldu?

Volkan kaybeden takım aynı zamanda bir eleme adayı çıkaracak. Haftanın ilk dokunulmazlık oyunu olması nedeni ile bu akşam tek eleme adayı çıkaracak. Survivor 1 Nisan 2022 kim eleme adayı oldu sorusuna ilerleyen dakikalarda yanıt vereceğiz...