TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2021'de bugün Dokunulmazlık oyunu oynandı! Survivor 13 Mart Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor 13 Mart Dokunulmazlık oyununu kazanan takım hangisi oldu? Ünlüler mi Gönüllüler mi kazandı? Survivor Doku

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2021'de bugün Dokunulmazlık oyunu oynandı! Survivor 13 Mart Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor 13 Mart Dokunulmazlık oyununu kazanan takım hangisi oldu? Ünlüler mi Gönüllüler mi kazandı?

Survivor Dokunulmazlık kimin oldu?

Tv8 sevilen programı Survivor nefesleri kesen bir bölümle ekrana geliyor! Her hafta oynanan Dokunulmazlık oyununda bu hafta kazanan hangi takım oldu? Survivor 13 Mart 2021 Dokunulmazlık Oyununu kazanan takımı sizler için öğrendik!

13 Mart Dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor'da bu akşam oynanan 1. Dokunulmazlık oyununu kazanan takım Ünlüler oldu! Ünlüler takımı Barış Özbek ayrılığı sonrası bu hafta olduğu gibi DokunulmazLık oyununda da üstünlüğünü gösterdi! bu akşam Gönüllüler takımının konseyi olacak!

Ada Konseyi kimin adı yazıldı?

Survivor 2021'de Gönüllür takımı bu akşam adaya veda etmesi için isim yazacaklar! Survivor 2021'de Ada konseyinde ismi çıkan elenme adayları sizlerle paylaşılacak! Ada konseyinde ismi çıkan yarışmacılar 23:30 sonrası ilan365.net sitemizde yer alacak!

Gönüllüler kaosa girdi!

Tüm takımın ikiye bölündüğü ve fikir ayrılıkların bol olduğu Survivor Gönüllüler takımı fikir ayrılıkları takımın sonunu getirecek yorumları yapılıyor! Gönüllüler bu akşam sürpriz bir isim yazarak, 14 Mart pazar günü Dokunulmazlık oyununu kazanmaktan başka çaresi yok!

Ünlülerde Batuhan İsmail krizi!

Gönüllüler takımı takımca kaoso sürüklenirken, Ünlüler takımında işler iyiye gitmiyor! Survivor'da Ünlüler takımı Batuhan ve İsmail kriziyle karşı karşıya! SMS'de 1. çıkan iki isimden Batuhan, son zamanlarda birinci çıkmasıyla ve kaptan olunca takımı iyi yönetmesiyle bir adım önde olsa da İsmail'i izleyici samimi bulmazsa adadan gidebilir!