TV8 ekranlarının fenomen yarışma programı Survivor 13 Şubat 2021 Cumartesi akşamı 26. bölümüyle ekranlara geldi.

TV8 ekranlarının fenomen yarışma programı Survivor 13 Şubat 2021 Cumartesi akşamı 26. bölümüyle ekranlara geldi. Ünlülerin galibiyet serisi yakaladığı Survivor'da bu akşam bir ödül bir de dokunulmazlık oyunu oynanacak. Ödül oyununda yükselen tansiyon sonrası zorlu bir dokunulmazlık mücadelesine çıkılacak olan Survivor kim galip olacak. Peki Survivor 13 Şubat 2021 Dokunulmazlık Oyunu kim kazandı? Ünlüler mi Gönüllüler mi? İşte detaylar...

Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Survivor haftanın 5 günü ekranlara gelmeye devam ediyor. 2021 sezonunda da ünlüler gönüllüler formatıyla yayınlanan Survivor 13 Şubat akşamı 26. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Takım çalışması şeklinde ilerleyen ve herkesi oldukça zorlayan ödül oyunu sonrası, haftanın ilk dokunulmazlık yarışı için denizde bir parkura çıkan ünlüler ve gönüllüler arasında rekabet had safhadaydı. Geçtiğimiz hafta ünlülerin istatistiklerdeki galibiyeti dikkat çekerken Survivor yeni haftada durum değişecek mi? Gönüller galibiyet serisi yakalayabilecek mi merak edildi.Tansiyonun bir hayli yüksek olacağı Survivor 13 Şubat akşamında dokunulmazlık oyununu kim kazanacak? araştırılmaya başlandı. Survivor dokunulmazlık oyunu galibi hangi takım oldu? Hadi gelin birlikte bakalım...

13 Şubat 2021 Survivor dokunulmazlık oyunu kim kazandı?


Survivor 13 Şubat dokunulmazlık oyununu her ne kadar deniz parkurlarında ünlüler daha başarılı oluyor olsa da gönüllüler kazandı. Aralarında sık sık anlaşmazlık yaşayan gönüllüler belki de bu galibiyet sayesinde bir seri yakalayabilir.


Survivor 13 Şubat ilk eleme adayı kim oldu?


Survivor 13 Şubat dokunulmazlık oyununu 10-9 skorla gönüllüler takımı kazandı.  Tabii ki oyunu kaybeden ünlüler takımı konseye gidecek ve bir arkadaşlarını potaya yollayacak.

Geçtiğimiz hafta iki takımda birer dokunulmazlık oyunu kaybetmiş ve eleme potasında Öykü, Doğan, Hanzade ve Baran yer alıyordu. Yapılan SMS oylaması sonucu en düşük oyu alan Baran adaya veda etmişti.