Survivor 13 Şubat 2022 dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 13 Şubat Sürgüne kim gitti? Survivor 13 Şubat 2022 eleme adayı kim oldu?

TV8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor 2022 izleyenler tarafından yakından takip ediliyor. Özellikle dokunulmazlık oyunu ünlüler ve gönüllüler takımları arasında kıran kırana geçerken haftada 3 dokunulmazlık oynanıyor. Bu haftanın ilk dokunulmazlık oyunu ise dün akşam oynandı. Kazanan ünlüler takımı oldu ve ilk eleme adayı da gönüllüler takımından çıktı. Peki Survivor 13 Şubat 2022 dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor 13 Şubat 2022 eleme adayı kim oldu? 13 Şubat Survivor 2022 Sürgün adasına kim gitti?

TV8'in sevilen yarışma programı Survivor 2022 All Star sezonu ile ünlüler ve gönüllüler takımlarının rekabetini ekranlara taşımaya devam ediyor. Acun Medya yapımcılığı ile ekranlara gelen yarışma programında son yılların en iddialı yarışmacıları yarışarak yani her bölüm ayrı bir heyecan yaşanıyor. Özellikle dokunulmazlık oyunları nefes kesiyor. Dün akşam da haftanın ilk dokunulmazlık oyunu ekranlara geldi. Özellikle dokunulmazlık oyununda Ünlüler takımının kenetlenmesi ve büyük farkla oyunu kazanması gönüllüler takımının bir Hayri karıştırdı. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımı Ada konseyinde isim yazmak zorunda kaldı. Peki, Survivor 13 Şubat 2022 dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? 13 Şubat Survivor 2022 Sürgün adasına kim gitti? Survivor 13 Şubat 2022 eleme adayı kim oldu?

Haftanın ilk eleme adayı Evrim oldu

Survivor'da geçtiğimiz hafta herkesi üzen bir eleme yaşanmış ve ünlüler takımından Furkan hiç beklenmedik bir şekilde adaya veda etmişti. Her iki takım da bu olayın ardından durumun ciddiyetinin farkına varırken bu haftanın dokunulmazlık oyunları da başladı. Survivor'da yeni haftanın ilk dokunulmazlık oyunu dün akşam oynandı. Ünlüler ve gönüllüler takımı arasında başlayan dokunulmazlık oyunu rekabetinde özellikle kadınlarda ünlüler takımı büyük farkla kazandı. Gönüllüler takımının Ada konseyinde yazdığı isim ise Evrim oldu.

survivor-13-subat-2022-2-dokunulmazligi-kim-kazandi-13-subat-survivor-2022-eleme-adayi-kim-oldu-2

Gözden kaçırmayın

Kemal Sunal’ın efsanesi Yüz Numaralı Adam nerede çekildi duyan küçük dilini yuttu! Yeşilçam klasiği meğer gözler önünde… Kemal Sunal’ın efsanesi Yüz Numaralı Adam nerede çekildi duyan küçük dilini yuttu! Yeşilçam klasiği meğer gözler önünde…

Survivor 13 Şubat 2022 dokunulmazlığı kim kazandı?

Survivor'da haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu ise bu akşam oynanacak. Survivor'ın klasik oyunlarından biri ekranlara gelecek ve yine iki takım arasında birebir temas olduğu için yarışmacılar arasında kriz daha çıkacak. 13 Şubat Survivor 2022 dokunulmazlık oyununu kim kazandı sorusunun yanıtı ilerleyen dakikalarda haberimizde olacak…

survivor-13-subat-2022-2-dokunulmazligi-kim-kazandi-13-subat-survivor-2022-eleme-adayi-kim-oldu-3

13 Şubat Survivor 2022 eleme adayı kim oldu? Sürgün adasına kim gitti?

Survivor'da bu akşam dokunulmazlık oyununu kaybeden takımdan bir eleme adayı daha çıkacak. Sürgün adasında şu anda gönüllüler takımından Evrim var. Bu akşam oyunu kaybeden takımdan çıkacak eleme adayı da Evrim’in yanına Sürgün adasına gidecek.