Survivor 14 Şubat 2022 3. dokunulmazlığı kim kazandı? TV8 sevilen yarışması Survivor'da haftanın son dokunulmazlık oyunu bu akşam oynanacak. Peki, Survivor'da 3. ve 4. eleme adayları kim oldu? Sürgün adasına kim gitti?

TV8 sevilen yarışması Survivor'da dokunulmazlık oyunları devam ediyor. All Star formatı ile ekrana gelen ve izleyicileri ekran başına kilitleyen yarışma programında haftanın son dokunulmazlık oyunu bu akşam oynanacak. Bu hafta oynanan iki dokunulmazlık oyununu gönüllüler takımı kaybetti önce Evrim ardından da Atakan eleme adayı oldu. 14 Şubat Survivor 2022 dokunulmazlığı kim kazandı sorusunun yanıtı da şimdiden izleyiciler tarafından merak edilmeye başlandı. Peki, Survivor 14 Şubat 2022 dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor'da 3. ve 4. eleme adayları kimler oldu? 14 Şubat Survivor 2022 eleme adayı kim oldu?

Gözden kaçırmayın

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 22 Nisan 2022 bu haftanın birincisi kim oldu? Yemekteyiz'de bu hafta kim kazandı? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 22 Nisan 2022 bu haftanın birincisi kim oldu? Yemekteyiz'de bu hafta kim kazandı?

TV8’de Survivor All Star heyecanı devam ediyor. Haftanın 3. dokunulmazlık oyunu bu akşam oynanacak. Bu hafta ilk iki dokunulmazlık oyununu gönüllüler takımı kaybetti. Uzun zamandan beri iyi bir grafik çizen gönüllüler takımı Haftaya kötü başlayınca devamı da geldi. Dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımında ilk eleme adayı Evrim olurken ikinci eleme adayı ise Atakan oldu. Yarışmanın formatına göre bu hafta gönüllüler takımı son dokunulmazlık oyunu kazansa bile bir eleme adayı daha çıkaracak. Peki, Survivor 14 Şubat 2022 eleme adayı kim oldu? Survivor 14 Şubat 2022 dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Haftanın son dokunulmazlık oyunu oynanacak

Survivor'da uzun zamandan beri kötü gidişatta olan ünlüler takımı bu haftaya son derece iyi başladı. Son olarak geçtiğimiz hafta ödül oyununu kazanan ve moral bulan ünlüler takımı haftanın ilk dokunulmazlık oyununu farklı kazanmayı bildi. Hem kadınlarda hem de erkeklerde gönüllüler takımına fark atan ünlüler dokunulmazlık sembolünü adalarına götürmeyi başardı. Haftanın ilk dokunulmazlık oyunu sonrasında gönüllüler takımında ismi yazılan yarışmacı Evrim oldu. Dün akşam oynanan 2. dokunulmazlık oyununda da yine ünlüler bariz bir üstünlüğe sahiptir. Özellikle erkeklerde Yine farklı kazanan ünlüler takımı dokunulmazlık sembolünü sahibi oldu. Gönüllüler takımında haftanın içinde dokunulmazlık eleme adayı ise Atakan oldu.

survivor-14-subat-2022-3-dokunulmazligi-kim-kazandi-14-subat-survivor-2022-3-ve-4-eleme-adayi-ki-2

Survivor 14 Şubat dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor'da haftanın 3. dokunulmazlık oyunu bu akşam oynanacak. Dokunulmazlık oyununu ünlüler takımı kazanırsa gönüllüler takımından iki aday daha çıkacak. Gönüllüler takımının dokunulmazlık oyunu kazanması halinde ise ünlüler takımı bir eleme adayı yazacak. Gönüllüler takımı ise kazansa bile bir eleme adayı daha çıkaracak. Survivor 14 Şubat 2022 3. dokunulmazlığı kim kazandı sorusunun yanıtı belli oldu. Bu akşam kazanan taraf gönüllüler oldu. 

14 Şubat Survivor 2022 eleme adayları kim oldu?

Survivor 14 Şubat 2022 eleme adayı kim oldu potaya kim girdi sorusunun yanıtı da izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Survivor'da bu akşam dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımından eleme adayı olarak yazılan yarışmacı Aşkım oldu. Bu hafta iki dokunulmazlık oyunu kaybettikleri için 4 eleme adayını da çıkarmak zorunda olan gönüllüler takımı ise Ezgi'nin ismini verdi.