TV8 ekranlarında her gün yayınlanan Survivor 2022 de heyecan devam ediyor. Birleşme partisi öncesinde hızlandırılmış elemelerin başladığı yarışmada Neredeyse her gün dokunulmazlık oyunları oynanıyor. Haftanın 2. dokunulmazlık oyunu bu akşam oynanacak. Peki, Survivor 15 Mart 2022 dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 15 Mart 2022 eleme adayı kim oldu?

Gözden kaçırmayın

Survivor 2022 All Star kim hangi takıma geçti! Survivor 2022 yeni takımlar nasıl oldu? Survivor 2022 All Star kim hangi takıma geçti! Survivor 2022 yeni takımlar nasıl oldu?

TV8’in reyting rekortmeni yarışma programı Survivor 2022 All Star sezonu ile ekranlarda fırtına gibi esmeye devam ediyor. Her gün ekranlara gelen Survivor yarışmasında birleşme partisi öncesinde hızlandırılmış elemeler başladı. Son olarak ünlüler takımında Sercan Yıldırım'ın veda ettiği yarışmada bu hafta bir eleme daha olacak. Her iki takımda dokunulmazlık oyunlarına çok önem veriyor ve kaybetmeden takım bütünlüğünü koruyarak birleşme partisine gitmek istiyor. Peki, Survivor 15 Mart 2022 dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 15 Mart 2022 eleme adayı kim oldu?

Haftanın ilk eleme adayı Mert oldu

Survivor'da birleşme partisi adım adım yaklaşırken yarışmacılar da dokunulmazlık oyunlarını kazanmak ve birleşmeye kadar takımlarında devam etmek istiyor. Survivor 2022’de bu haftanın ilk dokunulmazlık oyunu dün akşam oynandı. Dokunulmazlık oyununu kadınlar etabını gönüllüler takımı kazanırken erkeklere tadını ise ünlüler takımı kazandı ve oyun en iyilere gitti. En iyilerde gönüllüler takımı oyunu aldı ve dokunulmaz oldu. Ünlüler takımı Ada konseyinde eleme adayı çıkardı. Bu hafta Ünlüler takımının adayı Mert oldu.

Survivor 15 Mart 2022 dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor'da bu akşam haftanın 2. dokunulmazlık oyunu oynanıyor. Ünlüler takımı bu akşam oynanan dokunulmazlık oyununu mutlaka kazanmak istiyor Çünkü Aksi halde bu hafta iki eleme adayı daha çıkarmak zorunda kalacak. Gönüllüler takımı ise takım bütünlüğünü korumak için her iki oyuncu da almaya kararlı görünüyor. Survivor 15 Mart 2022 dokunulmazlığı kim kazandı sorusunun yanıtı ilerleyen dakikalarda haberimizde olacak…

survivor-15-mart-2022-dokunulmazlik-oyununu-kim-kazandi-15-mart-survivor-2022-2-eleme-adayi-kim-2

Survivor 15 Mart 2022 ikinci eleme adayı kim oldu?

Bu akşam Survivor'da haftanın ikinci eleme adayı belli olacak. Bu hafta ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımı eleme adayı olarak Mert'in ismini yazmıştı. Bu akşam haftanın içinde dokunulmazlık oyunu sonucu belli olduktan sonra Survivor 15 Mart 2022 eleme adayı haberimizde olacak...