TV8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor 2022 All Star da dokunulmazlık oyunu heyecanları peş peşe devam ediyor. Survivor'da bu akşam haftanın son dokunulmazlık oyunu oynanıyor. Dokunulmazlık oyununu kazanan takım eleme adayı yazmayacak ve Konseyi rahat geçirecek. Kaybeden takımdan ise eleme adayı çıkacak. Peki, Survivor 16 Mart 2022 dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 16 Mart eleme adayları kimler oldu?

Acun medya'nın hazırladığı ve TV8 ekranlarında her gün yayınlanan Survivor 2022 All Star yarışmasında dokunulmazlık heyecanı sürüyor. Bu hafta dokunulmazlık oyunları hızlı başladı ve ilk iki dokunulmazlığı gönüllüler takımı kazandı. Yani bu hafta ünlüler takımından 3 eleme adayı çıkacağı kesinleşti. Bu akşam oynanacak olan dokunulmazlık oyununu ünlüler takımı kazanırsa gönüllüler takımından da bir eleme adayı potaya girecek. İzleyiciler şimdiden eleme adayını da merak etmeye başladı. Çünkü bu akşam son eleme adaylarının da belli olması ile beraber eleme gerçekleşecek. Peki, Survivor 16 Mart 2022 dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor 16 Mart 2022 3. ve 4. eleme adayları kimler oldu?

Müge Anlı Selim Yalçınkaya Olayı Ne? Kim Öldürdü? Katili Kim? Müge Anlı Selim Yalçınkaya Olayı Ne? Kim Öldürdü? Katili Kim?

16 Mart Survivor 2022 dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor 2022 All Star'da haftanın en kritik dokunulmazlık oyunu başlıyor. Bu hafta oynanan iki dokunulmazlık oyununda ünlüler takımı kaybetti ve iki eleme adayı çıkardı. Ünlüler takımından 3 eleme adayı çıkacağı da bu sayede kesinleşmiş oldu. Ancak 4. eleme adayının hangi takımdan çıkacağı bu akşam oynanacak olan dokunulmazlık oyunu sonucuna göre belli olacak. Yani oyunu ünlüler takımı kaybederse tüm eleme adayları ünlüler takımından çıkacak gönüllüler takımı kaybederse bir eleme adayı da gönüllüler takımı çıkaracak. Survivor 16 Mart 2022 dokunulmazlık oyununu kazanan takım ÜNLÜLER oldu. 

survivor-16-mart-2022-dokunulmazligi-kim-kazandi-survivor-16-mart-3-ve-4-eleme-adaylari-kim-oldu

Survivor 16 Mart 2022 eleme adayları kimler oldu?

Televizyon ekranlarının en çok izlenen yarışmalarından biri olan Survivor 2022 de eleme adayları da en az dokunulmazlık oyunları kadar heyecanla Takip ediliyor. Bu akşam çıkacak olan eleme adayının biri kesin ünlüler takımından olacak. Diğer aday ise dokunulmazlık oyunu sonucuna göre belli olacak. Şu anda potada Mert Öcal ve barış Murat Yağcı bulunuyor. İki güçlü rakip karşısına hiçbir aday çıkmak istemiyor. Survivor 16 Mart 2022 eleme adayları belli olduktan sonra haberimizde sizlerle paylaşacağız...