Survivor 16 Mart 2022 kim elendi? 16 Mart Survivor SMS sıralaması sonuçlarına göre kim gitti? TV8’in sevilen yarışması Survivor'da bu akşam bir veda daha yaşanacak. Ünlüler takımı bu hafta iki dokunulmazlık oyununu kaybetti Mert ve Barış'ı eleme adayı olarak çıkardı. Bu akşam potaya iki isim daha girecek ve bu isimlerden birinin ünlüler takımından alacağı kesin. Peki, Acun Ilıcalı'nın açıkladığı Survivor 16 Mart 2022 SMS sıralaması sonucunda bu akşam kim elendi?

16 Mart Survivor 2022 kim elendi? TV8 ekranlarının Fenomen yarışma programı Survivor 2022 All Star sezonunda Bu akşam bir veda daha gerçekleşecek. Son 10 yılın en iyi yarışmacılarının mücadele ettiği Survivor'da artık her eleme çok önemli ve üzücü oluyor. Ekran başında izleyenlerde hem dokunulmazlık oyunları yakından takip ediyor hem de elemelerde kimin gittiğini merak ediyor. Peki, Survivor 16 Mart 2022 bu hafta kim elendi? 16 Mart Survivor 2022 sms sonuçları kim gitti?

Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi! Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi!

Ünlüler takımından Mert ve Barış potada

Survivor All Star'da bu hafta oynanan dokunulmazlık oyunlarında ilk 2 oyunu ünlüler takımı kaybetti. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımı eleme adayı olarak Mert'in ismini yazmıştı. Dün akşam oynanan Dokunulmazlık oyununa Ünlüler takımının kadınları çok iyi başladı ve büyük farkla kazandı. Ancak Ünlüler takımının erkekleri dokunulmazlık oyunun ikinci etabını kaybedince oyun en iyilere gitti. en iyiler bölümünde ise kazanan Gönüllüler oldu. Yeniden Ada konserine giden ünlüler takımı eleme adayı olarak Barış'ın ismini yazdı.

Bu akşam iki adayı daha belli olacak

Bugün oynanan dokunulmazlık oyunu sonucunda iki aday daha çıkacak. Dokunulmazlık oyununu ünlüler takımı kazanırsa gönüllüler takımı bir aday çıkarmak zorunda kalacak. Ancak ünlüler takımı kaybederse iki aday daha yazmak zorunda kalacak ve bu da takım için büyük problemlere yol açacak. O yüzden Ünlüler takımı dokunulmazlık oyununu mutlaka kazanmak istiyor.

Survivor 16 Mart 2022 SMS sıralaması sonuçları

Bu akşam Survivor'a veda edecek olan yarışmacı Survivor 16 Mart 2022 SMS sıralaması sonuçları doğrultusunda belli olacak nokta Geçtiğimiz günlerde yapılan büyük oylama sonucuna göre Acun Ilıcalı Bugün SMS’i en düşük olan yarışmacı açıklayacak. Survivor 16 Mart 2022 kim elendi sorusunun yanıtı belli olduktan sonra haberimizde sizlerle paylaşacağız...