Survivor 19 Haziran 2021 eleme adayı belli oldu! Aleyna gözünün yaşına bakmadı sevmiyorum deyip adını söyledi

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2021’de 19 Haziran bireysel dokunulmazlık oyununu Aleyna kazandı. Peki Survivor 19 Haziran 2021 eleme adayı kim oldu?

Televizyon 20.06.2021 - 00:20 20.06.2021 - 00:29 Volkan Arık

TV8 ekranlarında yayınlanan ve büyük bir heyecanla beklenen Survivor 2021 yarışmasında 1 kişiye dokunulmazlık oyunu daha bu akşam oynandı. Kıran kırana oyununda de Sembol finali oynanmıştı. Bu akşam yaşanan finali ve dokunulmazlık oyunu yarışmacılar için büyük önem taşıyordu. Çünkü bu hafta hem son eleme yapılacak hem de sembol finalini yarışçıcı ön yarı final yapılacak.

Survivor 2021 Sembol finali oyununda yarışmacı oldunuz İsmail Balaban. İsmail yarışmacıları tek tek ele erken son olarak Aleyna Kalaycıoğlu ile karşı karşıya geldi. Başpehlivan İsmail Balaban'ı oyunlarda tek zorlayan isim Aleyna oldu ve oğlu ana kadar kıyasıya bir tartışma verdi. Ancak yarışmacının sembolü finalini yarışmacı İsmail Balaban oldu ve finali garantiledi.

SURVİVOR 19 HAZİRAN 2021 BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor'da bu akşam Sembol finalinin hemen kendine dokunulmazlık oyununa başladı. Kırmızı takım daban, Aley Kalaycıoğlu ve Berkay Yuvakuran mücadelesine mavi takımda İsmail ve Poyraz Balalay dokunamazlık mücadelesi verdi. Zorlu mücadelenin finali Aleyna Kalaycıoğlu ve İsmail Balaban kaldı. Bu iki akşam finalde de aynı takım 2 yarışmacı hatayla aynı oyunundan çıktığında yine kıran kırana geçen dokunulmazlık finalini Aleyna Kalayoğlu oldu.

ALEYNA ELEME ADAYI ÇIKARIYOR

Aleyna Kalaycıoğlu ve mavi takım arasında olduğu bilinen bir sorundur. Daha önce Poyraz ve Ayşe kazandıkları oyunlardan sonra Aleyna Kalaycıoğlu'nun adını vermişlerdi. Aleyna Kalaycının da mavi takımından bir isim tahmin edeceği tahmin ediliyor. Poyraz'ın SMS'inde iyi durumda olan ve aynı zamanda da oynanacak olan iki dokunulmazlık oyununu daha hesap eden A Kalaycıoğlu büyük Ayşe Yüksel'in adını verecek.

Survivor-19-haziran-2021-eleme-adayi-belli-oldu

SURVİVOR 19 HAZİRAN 2021 ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 19 Haziran 2021 eleme adayı belli oldu. Ada konseyinde eleme adayı çıkaran Aleyna Kalaycıoğlu ilk aday olarak Ayşe'nin ismini verdi. Bu hafta iki dokunulmazlık oyunu daha oynanacak ve kazanan yarışmacılar yeni eleme adayları çıkaracak. Ada konseyinde adının verilmesi sonrasında açıklama yapan Ayşe Yüksel ise bu postadan çıkacağını düşündüğünü söyledi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@