Survivor 19 Haziran 2021 Sembol finali oyununu kim kazandı? Survivor'da ilk finalist kim oldu?

Survivor'da ilk finalist kim oldu? Survivor 19 Haziran 2021 Sembol finali oyunu sonucunda finale giden ilk yarışmacı belli oluyor.

Televizyon 19.06.2021 - 18:41 20.06.2021 - 00:40 Volkan Arık

Survivor 2021 yarışmasının ilk finalisti bu akşam oynanacak olan Sembol finali oyunu sonrasında belli olacak. İsmail Balaban, Aleyna Kalaycıoğlu, Berkay, Ayşe ve Poyraz'ın mücadele ettikleri Sembol finalini kazanan yarışmacı eleme potasına girmeyecek ve doğrudan finale gidecek. Murat Ceylan, yeni bölüm fragmanında performans oyununu kazanan yarışmacının yarı finale doğrudan çıkacağını söylüyor. Peki Survivor 19 Haziran 2021 yeni bölümde neler olacak? Survivor 19 Haziran 2021 Cumartesi fragmanı ve detaylar haberimizde...

İLK FİNALİST BU AKŞAM BELLİ OLUYOR

Tv8 ekranlarında 19 Haziran Cumartesi akşamı yayınlanacak olan Sembol finali oyunu ile birlikte yarışmanın ilk finalisti belli olacak. Dominik Cumhuriyeti'nde devam eden Survivor 2021 yarışmasında son dörde kalan yarışmacı Türkiye'ye gelecek ve SMS oylamasına çıkacak. Sembol finali oyunu hem kadınlar hem erkekler arasında oynanacak o nedenle de birbirinden zorlu engellerde mücadele verecek olan yarışmacılar arasında rekabet kıyasıya olacak. Bu akşam gecenin birincisi olan yarışmacı son 4’e kalan isimlerden biri olma hakkını kazanacak.

SURVİVOR 2021 FİNALİ NE ZAMAN?

Survivor 2021 yarışması geçtiğimiz yıl Bir Hayli uzun sürmüş pandemi koşullarının da etkisiyle 13-14 Temmuz tarihlerinde final yapmıştı. Bu sezon finali tarihi olarak 29 Haziran verilmişti ancak yarışmada şu anda net bir final tarihi paylaşılmadı. Şu anda yarışmada 5 yarışmacı var ve finale 4 yarışmacının gitmesi gerekiyor. O nedenle bir yarışmacı elendikten sonra Survivor 2021 finali için açıklamanın yapılması bekleniyor.

survivor-19-haziran-2021-sembol-finali-oyununu-kim-kazandi-survivorda-ilk-finalist-kim-oldu-3

SURVİVOR 19 HAZİRAN 2021 SEMBOL FİNALİNİ KİM KAZANDI?

Survivor'da bireysel sembol oyunları bugüne kadar oynanmıştır hafta Survivor'ın ilk yarısında da oynanan oyunlar sonucunda kazanan Aleyna Kalaycıoğlu ve Steven birleşme partisine garanti demişti. Survivor'ın ikinci yarısında oynanan Sembol finalleri sonucunda ise şimdi yarı finali garantileme zamanı. Bugüne kadar yarışmacılarının kazandığı semboller doğrultusunda bu akşam yapılacak olan oyunda rakiplerini eleyen yarışmacı adını finale yazdırdı hakkına sahip olacak. Survivor 19 Haziran 2021 Sembol finalini kazanan yarışmacı İSMAİL BALABAN OLDU. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@