TV8 Fenomen yarışması Survivor 2022 de bu akşam yepyeni bir dokunulmazlık oyunu daha başlıyor. Hızlı elemelerle devam eden Survivor'da dokunulmazlık oyunları yarışmacılar için çok önemli. Bu nedenle evlenmemek için mücadele tüm hızıyla devam ediyor. Peki, Survivor 19 Mart 2022 dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 19 Mart 2022 2. eleme adayı kim oldu?

TV8 ekranlarında her gün yayınlanan Acun Medya yapımcılığı ile izleyici karşısına çıkan Survivor 2022 dokunulmazlık heyecanlı hız kesmeden devam ediyor. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununda kazanan takım mavi takım oldu ve ünlüler takımından eleme adayı çıktı. Ada konseyi öncesinde ünlüler takımında Mert ve Batuhan arasında bir gerginlik yaşanırken bu konu konseyde taşındı. Şimdi Survivor'da gözler haftanın 2. dokunulmazlık oyunu çevrildi. Ünlüler ve gönüllüler takımları bu akşam dokunulmazlığı kazanmak aday çıkarmadan yarışmaya devam etmek için bir kez daha parkuru çıkacak. Peki, Survivor 19 Mart 2022 dokunulmazlığı kim kazandı? 19 Mart Survivor 2022 eleme adayı kim oldu?

Haftanın ilk eleme adayı Mert oldu

Survivor'da dün akşam haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Ünlüler ve gönüllüler takımları güç oyununda karşı karşıya geldi. Kadınlar etabında oyunu ünlüler takımı kazanırken erkekler etabında ise kazanan mavi takım yani gönüllüler takımı oldu.com en iyiler bölümüne uzayan oyunda gönüllüler takımı bariz bir üstünlükle oyunu kazanmayı başardı. Ada Konseyine giden ünlüler takımında konser öncesinde Mert ve Batuhan gerginliği yaşandı. Çıkan kavga takım arkadaşlarının araya girmesi ile yatıştırılırken ada konseyinde iki yarışmacı birbirine ağır sözlerle yüklendi. Ünlüler takımının ada konseyi oylamasında eleme adayı olarak Mert'in ismi yazıldı.

Pınar Deniz Ceylin’in Karakterine Büründü Pınar Deniz Ceylin’in Karakterine Büründü

survivor-19-mart-2022-dokunulmazlik-oyununu-kim-kazandi-19-mart-survivor-2022-2-eleme-adayi-kim-4

Survivor 19 Mart 2022 dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor'da bu akşam haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynanacak. Hem ünlüler hem de gönüllüler takımı oyunu kazanmak ve aday çıkarmadan devam etmek istiyor. Survivor 19 Mart 2022 dokunulmazlık oyunu sonucu ilerleyen dakikalarda haberimizde olacak…

survivor-19-mart-2022-dokunulmazlik-oyununu-kim-kazandi-19-mart-survivor-2022-2-eleme-adayi-kim--2

Survivor 19 Mart 2022 eleme adayı kim oldu?

Eleme potasında ünlüler takımından Mert var. Bu akşamki dokunulmazlık oyunu sonucuna göre ikinci eleme adayı da belli olacak. Survivor 19 Mart 2022 eleme adayı belli olduktan sonra haberimizde olacak...