TV8 sevilen yarışması Survivor bu akşam iletişim ödülü ile ekranlara geliyor. Ünlüler ve gönüllüler takımları sevdiklerinden ve yakınlarından bir haber alabilmek için bu oyunu kazanmak istiyor. Survivor 2 Mart 2022 iletişim ödülünü kim kazandı? Survivor 2022 2 Mart iletişim oyununu kim aldı?

TV8 ekranlarının Fenomen yarışması Survivor 2022’de ünlüler ve gönüllüler takımlarının kıyasıya rekabete hız kesmeden sürüyor. Bu hafta yine oyunlara ünlüler takımı ağırlığını koydu ve dokunulmazlık oyunları ile ödül oyunlarının çoğunluğunu kazandı. Bu akşam her iki takım da Manevi anlamda çok önemli olan bir ödül oyununda çıkacak. Yarışmacılar sevdikleri ile ya da aileleri ile temasa geçebilmek için ödül oyununu kazanmak istiyorlar. Peki, Survivor 2 Mart 2022 iletişim ödülünü kim kazandı? 2 Mart Survivor 2022 All Star iletişimi kim aldı?

Ogeday ve Anıl arasında şok kavga

Survivor 2022’nin bu akşamı ekranlara gelecek olan yeni bölümünde gönüllüler takımında yarışan Ogeday ve Anıl arasında tartışma çıkıyor. Ogeday, bir takım arkadaşı Anıl'ı takımın en iyilerinin kendisine hizmet etmesini istemek de suçlarken Anıl ise bu iddiaları reddediyor. Bir süredir Ünlüler takımının üstünlüğüne boyun eğmek zorunda kalan gönüllüler takımı yavaş yavaş karışmaya devam ediyor.

Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi! Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi!

survivor-2-mart-2022-iletisim-odulunu-kim-kazandi-ogeday-ve-anil-arasinda-sok-kavga-2

Survivor 2 Mart 2022 iletişim ödülü oyununu kim kazandı?

Survivor'da dün akşam ödül oyunu oynandı. Ödül oyununu kazanan ünlüler takımı oldu. Bu hafta oynanan dokunulmazlık ve ödül oyunlarından sadece bir tanesini gönüllüler takımı alabildi. Survivor'da bu akşam ise iletişim ödülü oyunu için takımlar parkura çıkacak nokta iletişim ödülü oyunları geçtiğimiz hafta başlamış Ve ilk oyunu gönüllüler almıştı. Peki, Survivor 2 Mart 2022 iletişim ödülünü kim kazandı? Survivor iletişim ödülünü kazanan takımı ilerleyen dakikalarda sizlerle paylaşacağız...