Survivor 20 Şubat 2022 kim aday oldu? Survivor 2022 All Star 20 Şubat dokunulmazlığı kim aldı, sürgün adasına kim gitti? İşte Survivor’da 2. eleme adayı…

TV8’de yayınlanan Survivor 2022 All Star'da dokunulmazlık oyunu sonuçları ve eleme adayları izleyenler tarafından yakından takip ediliyor. Bu haftanın 2. dokunulmazlık oyunu da dün akşam oynandı. Fenomen yarışma programında yine ünlüler ve gönüllüler arasında kıran kırana bir rekabet yaşandı. Peki, Survivor 20 Şubat 2022 dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor 20 Şubat 2022 kim aday oldu? 20 Şubat Survivor’da sürgün adasına kim gitti?

Survivor 2022 All Star'da dokunulmazlık oyunu heyecanı hız kesmeden sürüyor. Ünlüler ve gönüllüler takımları arasında haftanın 2. dokunulmazlık oyunu dün akşam oynandı. Dokunulmazlığı kaybeden takım ise haftanın 2. eleme adayını belirledi. Peki, Survivor 20 Şubat 2022 dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor 20 Şubat 2022 kim aday oldu? 20 Şubat Survivor’da sürgün adasına kim gitti?

Survivor 20 Şubat 2022 2. dokunulmazlığı kim aldı?

Survivor 2022 All Star'da 20 Şubat Pazar gecesi haftanın 2. dokunulmazlık oyunu oynandı. Ünlüler ve gönüllüler takımları dokunulmazlığı kaybetmemek ve isim yazmamak için kıyasıya bir mücadele içine girdi. Günün sonunda haftanın 2. dokunulmazlığını kaybeden takım gönüllüler oldu. Bu hafta ilk dokunulmazlığı da kaybeden ve Yunus Emre’yi sürgün adasına gönderen gönüllüler takımı bir kez daha isim yazmak zorunda kaldı. Ayrıca bu haftanın 4. eleme adayının da gönüllüler takımından çıkacağı böylece kesinleşmiş oldu.

Gözden kaçırmayın

Kemal Sunal’ın efsanesi Yüz Numaralı Adam nerede çekildi duyan küçük dilini yuttu! Yeşilçam klasiği meğer gözler önünde… Kemal Sunal’ın efsanesi Yüz Numaralı Adam nerede çekildi duyan küçük dilini yuttu! Yeşilçam klasiği meğer gözler önünde…

survivor-20-subat-2022-kim-aday-oldu-survivorda-surgun-adasina-kim-gitti-3

20 Şubat Survivor 2022 2. eleme adayı kim oldu?

Survivor 2022 20 Şubat ada konseyinde haftanın ikinci eleme adayı da belli oldu. Gönüllüler takımı bu hafta ikinci eleme adayı olarak Sürgün adasına Yasin'i gönderdi. Bu akşam Yasin ve Yunus Emre Sürgün odasında birlikte kalacak. Çıkacak olan yeni eleme adayları sonrasında Yasin ve Yunus Emre adaya geri dönerken yeni adaylar sürgün odasına gidecek.

Atakan ışıktutan diskalifiye oldu

Diğer yandan Survivor 2022 yarışmasında çıktığı ilk oyunda omuzu çıkan Atakan Işıktutan yapılan incelemeler sonucunda sağlık durumu el vermediği için Survivor 2022 yarışmasında diskalifiye edildi. Ada konseyinde Atakan'ın sağlık durumuna ilişkin açıklama yapan Acun Ilıcalı, bundan sonraki hayatının olumsuz etkilenmemesi için Atakan Işıktutan’ın yarışmaya devam edemeyeceğini duyurdu.