Survivor 2020 yarışmacıları ne kadar kazanıyor? Survivor yarışmacıları ne kadar maaş alıyor. Ünlüler de gönüllüler de para alıyor mu? Survivor 2020 yarışmacıların aldığı maaş ücreti merak ediliyor.

Survivor 2020 yarışmacıları ne kadar kazanıyor? Survivor yarışmacıları ne kadar maaş alıyor. Ünlüler de gönüllüler de para alıyor mu? Survivor 2020 yarışmacıların aldığı maaş ücreti merak ediliyor. Sizler için Survivor 2020 ne kadar ödenecek sorusunu yanıtladık.Survivor Yarışmacıları ne kadar kazanıyor?TV8'in fenomen yarışması Survivor 2020 nefes kesen ilk bölümüyle ekrana geldi. Peki, Survivor 2020 yarışmacıları ne kadar ücret alıyor? Survivor 2020 ünlüler takımında en yüksek maaş alan yarışmacı kim? 

PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek! PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek!


Survivor Yarışmacıları kaç para alıyor?Ekranların en çok izlenen yarışma programı Survivor 2020 için start verildi. Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği yarışma, uzun yıllardır Türkiye seyircisinin kalbinde taht kurmayı başarıyor. Survivor 2020'de ünlüler ve gönüllüler takımı arasındaki kıyasıya mücadele hafta da beş gün ekrana gelecek.Zorlu ada koşulları mücadele etmek zorunda kalacak olan yarışmacılar, Acun Medya'dan aylık maaş alıyor. Ünlüler takımında Ersin Korkut, Barış Murat Yağcı, Tuğba Melis Türk, Mert Öcal, Elif Yıldırım Gören, Şaziye İvegin Üner, Aycan Yanaç, Sercan Yıldırım, Parviz Abdullayev, Derya Can Göneç ve Uğur Pektaş yer alıyor. Özellikle Uğur Pektaş'ın kadroda olması hayranlarını çok mutlu etti. İlk Survivor'un şampiyonu olan Uğur Pektaş, Survivor 2020'de de şampiyonluğun en büyük adayı olarak gösteriliyor.Aynı zamanda en yüksek maaşı alan kişi konumda da bulunuyor. Survivor 2020'de yarışmacılara günlük hayatlarında kazandıkları ücretler baz alanırak ödeme yapılıyor. Yarışmacının tanınırlığı ve kazancının yüksek olması ödeme miktarının artmasını sağlıyor. Survivor, ünlüler takımındaki yarışmacılara ödenen ücretler 10 bin ile 70 bin lira arasında değişiklik gösteriliyor. Ersin Korkut'un aylık 40 bin lira aldığı açıklanmıştı. Eski futbolcu Sercan Yıldırım ise 50 bin lira kazanıyor.Gönüllüler takımındaki yarışmacılara ödenen ücretlerse daha düşük tutulmuş. En yüksek ücreti sosyal medya fenomeni olan Cemal Can Canseven kazanıyor. Aylık 20 bin lira ödeme yapılan Cemal Can, Danla Biliç'in yakın arkadaşı olduğu için sosyal medyada dikkat çekmişti. Ünlü şarkıcı Emrah'ın oğlu Tayfun Erdoğan'da Survivor 2020'nin öne çıkan isimlerinden birisi oldu. Tayfun'un aldığı ücretse 25 bin lira olarak açıklandı.