Survivor 2021 Aleyna Kalaycıoğlu elendi mi diskalifiye mi oldu? Survivor 6 Haziran 2021 son dakika gelişmeleri

Survivor 2021 Aleyna Kalaycıoğlu elendi mi, diskalifiye mi oldu? Aleyna Kalaycıoğlu yarışmadan ayrılıyor mu?

Dizi Haberleri 06.06.2021 - 10:28 06.06.2021 - 10:35 Volkan Arık

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2021’de finale doğru yavaş yavaş yaklaşırken dün akşam şok gelişmeler yaşandı. Survivor Ayşe Yüksel Aleyna Kalaycıoğlu kavgası dışarıda ailelere taştı, Acun Ilıcalı ada konseyinde sert çıktı. Aleyna Kalaycıoğlu’nun annesi Zuhal Hanım kızının yarışmadan çekilmesini istedi. Peki Survivor 2021 Aleyna Kalaycıoğlu elendi mi? Aleyna Kalaycıoğlu yarışmadan çekiliyor mu?

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2021 yarışmasında gönüllüler takımında birlikte yarışmaya başlayan Aleyna Kalaycıoğlu ve Ayşe Yüksel daha sonra yollarını ayırmış iki yarışmacı adeta adada birbirine düşman olmuştu. Takımların karışmasının ardından Aleyna Kalaycıoğlu kırmızı takım da mücadele etmeye başlamıştı. Yarışmacılar içeride tartışmaya devam ederken aileleri de dışarıda birbirine girdi. Aleyna Kalaycıoğlu ve Ayşe Yüksel'in aileleri sosyal medyadan birbirlerine girerken bu durum artık Acun medyayı da zor durumda bırakma ya başlayınca Acun Ilıcalı konseyde sert çıktı. Peki Aleyna Kalaycıoğlu Survivor'dan elendi mi? Aleyna Kalaycıoğlu yarışmadan çekiliyor mu?

ALEYNA KALAYCIOĞLU ELENDİ Mİ, DİSKALİFİYE Mİ OLDU?

Survivor 2021 yarışmasının sevilen isimlerinden Aleyna Kalaycıoğlu’nun annesi Zuhal Hanım kızının yarışmadan çekilmesini istiyor. Ayşe Yüksel ve Aleyna arasında yaşanan kavga ailelere de sıçrarken iki aile sosyal medya üzerinden birbirine girmiş hatta mahkemelik olmuştu. Bu gelişmeler üzerine Acun Ilıcalı Ada konseyinde bir açıklama yaptı ve 2 yarışmacı da aileleri ile görüşme hakkı verdi. Yarışmacılardan ailelerini sakinleştirmelerini isteyen Acun Ilıcalı bu konunun artık kapanmasını istediklerini söyledi. Aleyna Kalaycıoğlu ise zor bir kararın eşiğinde. Annesinin yarışmadan çekilmesini istediği Aleyna ayrılıp ayrılmayacağına bugün karar verecek.

survivor-2021-aleyna-kalaycioglu-elendi-mi

SURVİVOR 2021 ALEYNA KALAYCIOĞLU AYRILIYOR MU?

Survivor 6 Haziran 2021 yeni bölüm fragmanında da yine Aleyna ve Ayşe arasında Sert rüzgarlar esiyor. Özellikle Acun Ilıcalı'nın ada konseyinde yaptığı açıklama sonrasında Ayşe'nin kahkahaları atması ve dalga geçmesi Aleyna'yı sinirlendirmişti. Aleyna bugün ailesi ile yapacağı görüşmenin ardından adadan ayrılıp ayrılmayacağına karar verecek. Survivor 2021 Aleyna Kalaycıoğlu ayrılıyor mu sorusunun yanıtını Ada konseyinde verileceği tahmin ediliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@