Survivor 2021 Aleyna ve Ayşe'nin ailesi kavgası şok gerçekler! Yaratık, reklam için geldi…

Survivor 2021 Aleyna ve Ayşe'nin ailesi kavgası şu anda gündemden düşmüyor. Peki kavganın detayları neler? Kim, kime, ne dedi?

Televizyon 06.06.2021 - 14:21 06.06.2021 - 14:28 Volkan Arık

Survivor 2021 yarışmacıları Ayşe Yüksel ve Aleyna Kalaycıoğlu’nun aileleri arasında yaşanan kavga gündeme bomba gibi düştü. Son günlerde sosyal medyayı çalkalayan olay aslında aile buluşması ödülü ile birlikte başladı. Aile buluşması ödülünde Aleyna Kalaycıoğlu annesi ve kız kardeşini görme fırsatı yakalamıştı. Ancak bu görüşme öncesinde Ayşe'nin Aleyna'nın ailesinin iki kişi olarak gelmesinin haksızlık olduğunu söylediği iddia edilmişti. Bu sözler üzerine aileler arasında da kara kedi girerken iddiaya göre aileler bir arada olduğu sırada Ayşe Yüksel'in Ailesi Aleyna Kalaycıoğlu’nun engelli kız kardeşi için ağza alınmayacak sözler söyledi.

Survivor 2021 yarışmasında Aleyna Kalaycı oğlunun kız kardeşi Cansu'nun engelli olduğu en baştan bu yana biliniyordu. Geçtiğimiz günlerde yapılan bir aile buluşması ödülü sırasında Aleyna'nın annesi Zuhal Kalaycıoğlu Cansu ile birlikte Dominik Cumhuriyeti'ne gitmişti. Dominik Cumhuriyeti’nden Zuhal Kalaycıoğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla herkesi hayrete düşürdü. Zuhal Kalaycıoğlu sosyal medya hesabından ''Evlatlarım benim kırmızı çizgim... Günlerdir Cansu’ya ve bana huzur vermeyen çok çirkin söylemlerde bulunan Ayşe’nin anne ve babasını esefle kınıyorum'' şeklinde bir paylaşım yaptı.

İKİ AİLE ARASINDA BÜYÜK KRİZ BAŞLADI

Zuhal Kalaycı oğlunun Twitter hesabından yaptığı bu paylaşım sonrasında iki aile arasında adeta büyük bir kaos başladı. Ayşe'nin anne ve babasının adada Cansu için şok sözler söylediği hatta hakarete varan ifadeler kullandığı iddia edildi. Zuhal Kalaycıoğlu yaptığı açıklamada bu konuda şahitleri olduğunu söylerken Ayşe'nin Ailesi ise sosyal medya hesaplarımdan bir açıklama yaparak iddiaları yalanladı.

survivor-2021-aleyna-ve-aysenin-ailesi-kavgasi-sok-gercekler

ZUHAL KALAYCIOĞLU TWİTTER'DA TOPA TUTTU

Ancak bu açıklamalar Aleyna'nın annesini tatmin etmemiş olacak ki Zuhal Kalaycıoğlu sosyal medya hesabından yeni açıklamalar yapmaya devam etti. Kısa süre içerisinde yeni bir tweet daha atan Zuhal Kalaycıoğlu, “İnsanlar istedikleri gibi konuşacak. Ben söylemlerimi dile getirdiğimde yalancı ve iftiracı olacağım. Şahitlerimle birlikte yargı karşısında konuşmaya hazırım” dedi.

AYŞE'NİN AİLESİ İDDİALARI YALANLADI

Zuhal Kalaycıoğlu tarafından atılan tweetler sonrasında Ayşe Yüksel'in Ablası da bir açıklama yaptı. Anne ve babasının Twitter hesabı ya da sosyal medya kullanmadığını söyleyen Ayşe'nin ablası kesinlikle böyle ithamlarda bulunacak bir aile olmadıklarını söylenenlerin yalan olduğunu ifade etti.

survivor-2021-aleyna-ve-aysenin-ailesi-kavgasi

ACUN ILICALI ADA KONSEYİNDE İSYAN ETTİ

Sosyal medyada bu iddialarını hızlı şekilde yayılmasının ardından iki tarafın fanları da işin içine girince olay tam bir kaosa dönüştü. Sosyal medya kullanıcıları Acun Medya ekibine yaşananları açıklamaları konusunda baskı yapmaya başlayınca Acun Ilıcalı Ada konseyinde isyan etti. Survivor 2021 de dün akşam yapılan ada konseyinde 2 yarışmacıyı da uyaran Acun Ilıcalı, Özellikle Aleyna Kalaycı oğluna sert çıktı. Acun Ilıcalı, "Birinci yarışmacımız Aleyna. Aleyna ben senin aileni açıkçası burada gördüm. Pırlanta gibi insanlar, çok yüksek bir gerilim var. Annen bizi arıyor. Kızımın yarışmadan ayrılmasını istiyorum diyor. Annenle konuş.” dedi.

ALEYNA'NIN YARIŞMADAN AYRILMASI KESİN GİBİ GÖRÜNÜYOR

Acun Ilıcalı'nın ada konseyindeki sert sözleri sonrasında Zuhal Kalaycıoğlu bugün bir açıklama daha yaptı. Yaşananlardan dolayı Acun ılıcalı'yı suçlayan Zuhal Kalaycıoğlu, Aleyna'ya haksızlık edildiğini iddia etti. Acun Ilıcalı Ada konseyinde yarışmadan ayrılıp ayrılmama kararını Aleyna'ya bırakmıştı. Zuhal Kalaycı oğlunun bedduaya varan bu sözleri sonrasında Aleyna’nın yarışmada kalması zor gibi görünüyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@