Survivor 2021 Aleyna'nın annesi Zuhal Kalaycıoğlu kimdir? Zuhal Kalaycıoğlu mesleği ne?

Survivor 2021 Aleyna'nın annesi Zuhal Kalaycıoğlu kimdir, kaç yaşında? Zuhal Kalaycıoğlu mesleği, ne iş yapıyor?

Magazin 06.06.2021 - 15:05 06.06.2021 - 15:11 Volkan Arık

Survivor 2021 yarışmasında Ayşe ve Aleyna'nın aileleri arasındaki kavga son günlerde gündemden düşmüyor. Özellikle Aleyna'nın annesi Zuhal Kalaycıoğlu sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla adından çok söz ettiriyor. Aleyna'nın yarışmadan da çekilmesini isteyen Zuhal Kalaycıoğlu ile ilgili merak edilen birçok Detay var. Herkes Zuhal Kalaycıoğlu kimdir, kaç yaşında sorusunun yanıtını araştırıyor. Peki Survivor 2021 Aleyna'nın annesi Zuhal Kalaycıoğlu kimdir? Zuhal Kalaycıoğlu mesleği ne?

Survivor 2021 yarışmacıları ve aileleri her yıl merak ediliyordu ancak bu yıl Ayşe Yüksel ve Aleyna Kalaycıoğlu’nun ailesi arasında çıkan kriz sonrasında özellikle Aleyna Kalaycı oğlunun annesi Zuhal Kalaycıoğlu araştırılmaya başlandı. Ayşe ve Aleyna arasında adada başlayan kavga ailelere sıçradı ve iki aile sosyal medyadan adeta birbirine girdi. Aleyna’nın annesi Zuhal Kalaycıoğlu sosyal medya paylaşımları ile çok konuşulurken izleyiciler de Zuhal Kalaycıoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli sorularının yanıtını araştırmaya başladı. Peki Survivor 2021 Aleyna Kalaycıoğlu’nun annesi Zuhal Kalaycıoğlu kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

survivor-2021-aleynanin-annesi-zuhal-kalaycioglu

ZUHAL KALAYCIOĞLU KİMDİR KAÇ YAŞINDA?

Survivor 2021 yarışmacısı Aleyna'nın annesi Zuhal Kalaycıoğlu 1 Eylül 1977 tarihinde dünyaya geldi. Yalovalı olan Zuhal Kalaycıoğlu şu anda 41 yaşında. Aleyna ve Cansu adında iki kızı bulunan Zuhal Kalaycıoğlu’nun eşi ile ayrıldığı biliniyor. Aleyna daha önce yarışmada yaptığı açıklamada babasının başka bir kadın için kendilerini terk ettiğini ve hiç görüşmediklerini söylemişti. Zuhal Kalaycıoğlu’nun küçük kızı Cansu Kalaycıoğlu ise geçirdiği bir trafik kazası sonrasında engelli oldu. Zuhal Kalaycıoğlu ve Cansu Kalaycıoğlu daha önce aile buluşması ödülü sırasında Survivor 2021 yarışmasında görüntülenmişti.

ZUHAL KALAYCIOĞLU MESLEĞİ NE?

Zuhal Kalaycıoğlu hakkında merak edilen detaylardan biri de mesleği oldu. Ancak Zuhal Kalaycıoğlu ile ilgili bu kadar detaylı bilgi bulunmuyor, sadece sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlar biliniyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@