Survivor 2021 Ayşe içindeki kini kustu, gizli planını devreye soktu! Öyle suçlamalar yaptı ki sosyal medya ayağa kalktı

Survivor 2021’de final yaklaştıkça yarışmacıların içimde biriktirdiğim de ortaya dökülüyor. Bunun son örneği ise ada konseyinde yaşandı.

Televizyon 17.06.2021 - 11:27 17.06.2021 - 11:27 Volkan Arık

Survivor 2021’de şampiyonluk yarışı daha da sert geçmeye başladı. Özellikle yarışmanın iddialı isimlerinden Ayşe gizli planını devreye soktu. Özellikle son dokunulmazlık oyununu kazanmasından sonra özgüveni patlayan Ayşe ada konseyinde söyledikleri ile sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Ayşe'nin Ada konseyinde söyledikleri birçok kullanıcının özellikle oy kaybettirmek için tepkisine neden olurken Ayşe'yi destekleyen sosyal medya kullanıcıları da oldu.

Survivor 2021’de dün akşam oynanan bireysel dokunulmazlık oyunu sonucunda kazanan yarışmacı Ayşe oldu ve Survivor tarihinde ilk defa bir kadın yarışmacı bireysel dokunulmazlık oyununu kazandı. Dokunulmazlık oyununda oldukça hırslı olan Ayşe ada konseyine geldiğinde ise adeta bombaları peş peşe patlattı. Kendisi ile çok dalga geçildiğini söyleyen Ayşe adada zor zamanlar geçirdiğini dile getirerek özellikle dün akşam eleme adayı olarak söylediği yarışmacıya adeta Ateş püskürdü.

survivor-2021-ayse-icindeki-kini-kustu

AYŞE VE POYRAZ'DAN YENİ PLAN MI?

Ayşe'nin ada konseyinde yaptığı açıklamalar sonrasında sosyal medyada ayağa kalktı. Özellikle İsmail Balaban'ın eleme adayı olmasının ardından Ayşe'nin böyle açıklamalar yapması sosyal medya kullanıcıları tarafından İsmail'i kötü göstermek olarak yorumlandı. Bugüne kadar yaptıkları planlarla birçok yarışmacının adadan elenmesine yol açan bunlar arasında Merve Aydın Steven gibi isimlerin de yer aldığı Poyraz ve Ayşe soluk gelmeyecek kullanıcılarından büyük tepki gördü. Birçok sosyal medya kullanıcısı Ayşe'nin açıklamaları sonrasında İsmail Balaban’a gönderdikleri oyların ekran görüntülerini Twitter'da paylaştı.

survivor-2021-ayse-icindeki-kini-kustu-gizli-planini

ŞİMDİ DE HEDEFTE İSMAİL BALABAN VAR

Geçtiğimiz hafta veda eden yarışmacı Batuhan olmuş Poyraz açıklamaları ile konseye damga vurmuştu. Ayşe ve Poyraz'ın güçlü rakipleri elemek üzerine bir strateji kurduğu ve şimdi de hedeflerinde İsmail Balaban olduğu konuşuluyor. Ayşe'nin konseyde Poyraz'la iş birliği yaparak İsmail ile ilgili iddiaları gündeme getirdiği sosyal medyada çok konuşulan konuları arasında yer alırken özellikle halkın gözünde İsmail'i kötü göstermeye çalıştıkları ve oy kaybettirmek istedikleri düşünülüyor. Ayşe'nin 2 ay boyunca bekleyip bugün konseyde böyle bir açıklama Yapması da şüpheleri daha da arttırıyor. Ada konseyinde yaptığı konuşmada çağrının Survivor 2021 yarışmasında olduğu dönemlerde böyle şeyler yaşandığını söyleyen Ayşe daha önce kendi takımından da kiloları ile ilgili eleştiri almış ancak hiçbir şekilde konuşmamıştı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@