Survivor 2021 yarışması, 9 Ocak Cumartesi akşamı ilk bölümü ile ekranları karşısındaki izleyicisi ile buluştu. Yarışma başlayalı daha 1 ay dahi olmasa da yarışmada yarışan yarışmacılar sürekli değişmeye devam ediyor.

Survivor 2021 yarışması, 9 Ocak Cumartesi akşamı ilk bölümü ile ekranları karşısındaki izleyicisi ile buluştu. Yarışma başlayalı daha 1 ay dahi olmasa da yarışmada yarışan yarışmacılar sürekli değişmeye devam ediyor. Survivor 2021 yarışmasında büyük mücadele devam ediyor. Yarışmada yaşanan sakatlıklar, rahatsızlık ve hastalıklardan dolayı yarışmacılar yarışmadan ayrılmak durumunda kalıyor. Bunun yanında hem gönüllüler takımından hem de ünlüler takımından ayrılan yarışmacılar oluyor. Survivor 2021 yarışmasında son olarak bir diskalifiye durumu yaşandı. Survivor Dr. Metin'in diskalifiye durumu söz konusu oldu. Yarışmadan elenen ve ayrılan isimlerin yanında bir de yarışmaya yeni dahil olan yarışmacılar da var. Survivor 2021 gönüllüler takımına yeni bir sporcu dahil oldu. Survivor 2021 gönüllüler takımına eski milli atlet olan bir yarışmacı katıldı. Çevikliği, sporcu kimliği, sporcu geçmişi ve fiziği ile Gonca Janset yarışmaya dahil oldu. Eski milli atlet olan Gonca Janset, Survivor 2021'de gönüllüler takımında yarışacak. İzleyenler Gonca Janset'in kim olduğu merak etmeye ve araştırmaya başladı. Survivor 2021 Gonca Janset nereli, kaç yaşında, instagram hesabı ne soruları en çok sorulan sorulardan oldu. Peki, Survivor 2021 Gonca Janset kimdir ? Gonca Janset kaç yaşında, nereli ? İşte, Gonca Janset instagram hesabı !Survivor 2021 Gonca Janset Kimdir ?

Survivor 2021 yarışmasında gönüllüler takımında yarışacak olan Gonca Janset'in kim olduğu merak edildi. Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacısı Gonca Janset, eski milli atlettir. Gonca Janset'in spor alanında pek çok başarısı ve derecesi vardır. Küçüklükten beri jimnastik gibi pek çok spor alanıyla içli dışlı olmuş ve ilgilenmiştir. Gonca Janset, 20'li yaşlarındadır. Gonca Janset yüzme, atletizm, fitness ve jimnastik gibi pek çok spor dalıyla ilgilenmektedir. Gonca Janset sporcu kimliğine sahiptir. Gonca Janset'in mesleği kişisel antrenörlüktür. Gonca Janset'in Survivor için çok uygun bir isim olduğunu hem öz geçmişinden hem fiziğinden hem de mesleğinden görebiliriz. Çok başarılı bir antrenör olan Gonca Janset'in öğrencileri de yarışamcıyı, yarışma için çok destekliyor. Düzgün, güçlü ve sporcu fiziği ile Survivor 2021'de yarışacak olan iddialı isimlerden olacağa benziyor. Gonca Janset instagram kullanıcı adı: @goncajanset17 'dir.Survivor Gonca Janset Instagram Hesabı: https://www.instagram.com/goncajanset17/