Televizyonun en sevilen eğlence programlarından olan Survivor, yeni sezonuyla çok yakında ekranlarda olacak. Yıllardır her sene yeni sezonu ile ekranlara gelen Survivor'ın yeni sezonu merakla bekleniyor.

Survivor Elemesine Eski Sevgili Damgası! Tepki Çeken Eleme Kararı Sonrası Eski Sevgili Paylaşımı da Olay Oldu! Survivor Elemesine Eski Sevgili Damgası! Tepki Çeken Eleme Kararı Sonrası Eski Sevgili Paylaşımı da Olay Oldu!
Televizyonun en sevilen eğlence programlarından olan Survivor, yeni sezonuyla çok yakında ekranlarda olacak. Yıllardır her sene yeni sezonu ile ekranlara gelen Survivor'ın yeni sezonu merakla bekleniyor. Survivor 2020'de çok iddialı isimler olmasa da oldukça sevilen isimler oldu. Survivor 2020'nin şampiyonu Cemal Can Canseven, en sevilen yarışmacıların arasındaydı. Cemal Can'ın dışında genç ve enerjik Nisa Bölükbaşı ve şimdilerde Nisa ile adı aşk dedikodularına karışan Barış Murat Yağcı, başarılı futbol kariyeri ile Aycan Yanaç gibi isimler yer alıyordu. Bu isimlerin dışında komedi programlarında başarılı performansı ve samimiyeti ile Ersin Korkut, sporcu kimliği ile Berkan Bulut gibi ünlü isimler yer alıyordu. Bu sene Survivor'da kimler olacak merakla bekleniyor. Survivor 2021 yarışmacıları belli oldu mu ? Survivor 2021 yarışmacıları kim ? Survivor 2021 ne zaman başlayacak ?

TV8 ekranlarında şu an yayınlanan ve finale doğru yaklaşan program MasterChef, çok yakında final yapacak. Son 4 ismin kalması ve artık finale gitmesi ile MasterChef bu sezon ekranlara veda edecek. MasterChef Türkiye'nin sona yaklaşması ile Survivor'ın yeni sezonunun başlaması da gündeme geldi. Survivor ne zaman başlayacak ve yarışmacıları kim olacak oldukça merak ediliyor.Survivor 2021 ne zaman başlayacak ?

Survivor yeni sezonunun formatı ve başlangıç tarihi hakkında henüz net bir açıklama yapılmadı. Survivor 2021 yeni sezonun 16 Ocak veya 23 Ocak gibi başlayacağı konusunda bir açıklama geldi. Net bir tarih açıklaması gelmese de yeni senenin ilk ayında başlayacağı biliniyor. Survivor 2021 programında yarışmacı olacak olan oyuncuların isimleri belirlenmeye devam ediyor. Survivor 2021 yeni sezon oyuncu kadrosu belirlenmeye devam ederken bu konu hakkında resmi bir açıklama gelmedi. Her ne kadar açıklama gelmese de pek çok ünlü ismin ve fenomenin ismi Survivor ile anılmaya başladı.Survivor 2021 yarışmacıları belli oldu ?

Survivor 2021'de yarışacak olan isimler net olarak belli olmasa da, Survivor'da yarışacağı garanti olarak belli olan isimler de var.

Turabi Çamkıran'ın Survivor 2021'de yarışacağı yönünde iddialar ortaya atıldı. Atılan iddiaları doğrulayan bir açıklama yapmayan Turabi, haberi yalanlamadı da. Survivor'a 2 kere katılan ve 2 kez şampiyon olan Turabi'den henüz net bir açıklama gelmezken, Survivor yapım ekibinden de bir açıklama gelmedi.

Uğur Kardaş'ın da Survivor 2021'de yarışacağı iddia edildi. Masterchef'in ilk şampiyonu olan Uğur Kardaş'ın Survivor'a katılacağı konusunda kesin bir açıklama yapmadı. Uğur Kardaş'ın Survivor'a katılıp katılmayacağı henüz net olmasa da kesin gözü ile bakılıyor.

Celal Sarıgül'ün de Survivor yeni sezonda yarışacağı iddia edildi. MasterChef Türkiye yarışmacılarından olan Celal Sarıgül, MasterChef Türkiye'de oldukça sevilen bir yarışmacıydı. Ancak Celal sarıgül'ün yarışmadan erken elenmesi hem yarışmacıyı hem de izleyenleri üzmüştü. Celal Sarıgül'ün efor testine girdiği konuşuluyor.

Hikmet Tuğsuz, Survivor'a katılmış ancak geçirdiği sakatlık nedeniyle yarışmadan ayrılmak zorunda kalmıştı. Geçirdiği sakatlık sonrasında iki kere ameliyat olan Hikmet Tuğsuz'un Survivor 2021'de yarışacağına kesin gözü ile bakılıyor. Survivor yapım ekibi, Hikmet Tuğsuz'a kesin katılacaksın dememiş olsa da antrenmanlarını aksatmamasını söylemiş. Hikmet Tuğsuz'da bu konu ile ilgili çok iddialı bir açıklamada bulundu. Hikmet Tuğsuz: "Eğer bana bu şansız verirlerse virgülü koyduk, noktayı da koymaya gideriz" dedi.Şimdilik Survivor 2021 oyuncu kadrosunda olması beklenen isimler bu şekilde. Bu isimlerin yanında Aşk-ı Memnu'nun Bülent'i Batuhan Karacakaya'nın da Survivor yeni sezonda olması beklendiği iddiası gündeme düştü. Batuhan Karacakaya'nın Survivor'a katılıp katılmayacağı bilinmiyor. Şimdilik adı Survivor yeni sezon ile anılan isimler Turabi, Uğur Kardaş, Celal Sarıgül, Hikmet Tuğsuz olarak belirlendi.