Survivor 2021 yarışmacıları ne kadar kazanıyor?

Survivor 2021 yarışmacıları ne kadar kazanıyor? TV8 fenomen programı Survivor 2021 yarışmacıları kaç para kazanıyor? Hangi oyuncu ne kadar para alıyor?

Televizyon 03.05.2021 - 20:57 04.05.2021 - 04:18 İlan35

Ekranların sevilen yarışması Survivor yeni sezonda da nefes kesmeye devam ediyor. Peki, Survivor 2021 yarışma kadrosundaki isimler ne kadar kazanıyor? Survivor Ünlüler takımındaki isimler haftalık ne kadar para alıyor? Survivor Gönüllüler takımındaki yarışmacılar para alıyor mu? İşte detaylar…

Survivor 2021 yarışmacıları ne kadar kazanıyor?

TV8’in amiral gemisi Survivor Gönüllüler-Ünlüler yarışması yeni bölümleriyle seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor. Bir ekran klasiği haline gelen yarışma haftanın beş günü yayınlanıyor. Rekabetin üst seviyede yaşandığı Survivor’ın çekimleri Dominik Cumhuriyeti’nde gerçekleştiriliyor. Son yıllarda ünlüler ve gönüller takımı formatında ilerleyen Survivor, yarışmacılarına şöhretin kapılarını da aralıyor. Her yıl binlerce kişinin başvuruda bulunduğu yarışmaya en başarılı isimler dahil oluyor. Survivor Ünlüler takımındaki isimler ise haftalık ücret karşılığında yarışmaya katılıyor. 2021 Survivor kadrosunda en yüksek ücreti alan isim Öykü Çelik oldu. Survivor’da bulunduğu süre boyunca haftada 12 bin lira ücret aldı.

Hemen arkasından ise 10 bin TL ücret alarak Batuhan Karacakaya geldi. Issız Adam filmiyle adından söz ettiren ve Survivor’ın en iddialı yarışmacısı olarak gösterilen Cemal Hünal ise 7 bin lira alıyordu. Barış Özbek’in 8 bin lira aldığı açıklandı. Meryem Kasap, Melis Sezer, Çağrı Atakan ise 5 bin lira ücret alıyor. İsmail Balaban’ın 7 bin lira aldığı öğrenilirken, Merve Aydın ise 7 bin 500 lira kazanıyor. Sosyal medya fenomeni Hayrettin ise 7 bin lira aldığını açıklamıştı. Survivor Gönüllüler takımındaki yarışmacıların ücret almadığı iddiaları ise gerçeği yansıtmıyor. Bizzat Acun Ilıcalı tarafından yarışmacılara hayat standartlarına uygun şekilde ücret ödendiği açıklandı. Lakin, gönüllüler takımındaki yarışmacıların ücretlerinin 5 bin lirayı aşmadığı düşünülüyor. Haftalık ödenen ücretler yarışmada kaldıkları süreyi kapsıyor. Ödül oyunlarında kazanılan hediyeler ise yarışmacıların hesaplarına yatırılıyor.

Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@