TV8 ekranlarının Fenomen yarışması Survivor'da heyecan hız kesmeden devam ediyor. Yeni haftanın dokunulmazlık oyunları bu akşam itibariyle başlıyor. Hızlı elemelerin başladığı dönemde yarışmacılar dokunulmazlığı kazanmak ve takımlarının bütünlüğünü korumak için mücadele ediyor. Survivor 2022 yeni haftanın ilk dokunulmazlık oyunu ve çıkacak olan ünlüler ve gönüllüler takımı kesin kazanma parolası ile parkuru çıkıyor. Peki, Survivor 11 Mart 2022 dokunulmazlığı kim kazandı?

Survivor All Star 2022 de heyecandan dozu her geçen gün artmaya devam ediyor. Bu akşam yarışmada yeni bir dokunulmazlık oyunu daha oynanacak. Dokunulmazlık oyununu kaybeden takım eleme adayı çıkarırken kazanan takım ise Konseyi rahat geçirecek. Peki, Survivor 11 Mart 2022 dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor 2022 11 Mart eleme adayı kim oldu? Survivor 2022 All Star dokunulmazlık oyunu sonucu ve ilk eleme adayı haberimizde...

TV8 ekranlarının reyting rekorları kıran yarışması Survivor 2022 de heyecan artarak devam ediyor. Özellikle dokunulmazlık oyunlarının nefes geçtiği yarışma programında haftanın ilk dokunulmazlık oyunu bu akşam oynanacak. Hem ünlüler hem de gönüllüler takımı bu oyunu kazanmak haftaya rahat başlamak istiyor. Peki, Survivor 11 Mart 2022 dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 11 Mart 2022 eleme adayı kim oldu?

Dokunulmazlık oyununda Hikmet Ogeday geldiğimiz

Survivor 11 Mart 2022 yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Ünlüler ve gönüllüler takımları dokunulmazlık oyunu için kıyasıya bir yarışa girerken gönüllüler takımında Hikmet ve Ogeday arasında gerginlik yaşanıyor. Diğer yandan yeni kafa karıştıran bir parkura çıkardı yarışmacılardan Adem parkurda yönünü şaşırıyor.

survivor-2022-all-star-dokunulmazlik-oyununu-kim-kazandi-11-mart-2022-survivor-11-mart-2022-elem-2

Survivor 11 Mart 2022 dokunulmazlığı kim kazandı?

Survivor'da geçtiğimiz hafta oynanan dokunulmazlık oyunlarından birini ünlüler takımı ikisini ise gönüllüler takımı kazanmıştı. Ünlüler takımından 3 eleme adayı çıkarken bu isimler Mert, Barış ve Birsen olmuştu. Gönüllüler takımının tek eleme adayı ise Yasin olmuştu. Yapılan halk oylaması sonuçlarına göre adaya veda eden isim Birsen oldu. Haftanın ilk dokunulmazlık oyunu her iki takımın morali içinde son derece önemli. Bu nedenle takımlar dokunulmazlık oyunu kazanmak ve haftaya avantajlı başlamak istiyor. Survivor 11 Mart 2022 dokunulmazlık oyunu sonucu belli oldu. Kadınlar bölümünde oyunu ünlüler aldı, erkekler bölümünde ise gönüllüler kazandı. Oyun en iyilere gitti ancan yine eşitlik bozulmayınca bayrak yarışı oynandı. Kazanan GÖNÜLLÜLER takımı oldu. 

Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi! Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi!

Survivor 2022 11 Mart eleme adayı kim oldu?

Survivor'da bu akşam dokunulmazlık oyununu kaybeden takım eleme adayı belli oluyor. 11 Mart Survivor 2022 haftanın ilk eleme adayı belli olduktan sonra haberimizde olacak...