Survivor 2022 All Star da Dün Gece saatlerinde yine bir veda Konseyi yaşandı. Survivor'da bu hafta ünlüler takımından Perviz, Gizem, Barış gönüllüler takımından ise Ayşe eleme adayı olmuştu. Acun Ilıcalı dün gece saatlerinde haftanın SMS sonuçlarını açıklarken veda eden isim de belli oldu. Peki Survivor All Star 2022 de bu hafta kim elendi? 13 Nisan Survivor 2022 kim gitti?

TV8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor 2022 de dün akşam yine bir veda Konseyi yapıldı. Özellikle bu sezon ALL STAR formatıyla ekranlara gelen yarışma programı izleyiciler tarafından yoğun ilgiyle takip ediliyor. Birleşme partisi sonrasında artık her dokunulmazlık oyunu hem takımlar için hem de izleyenleri için daha önemli hale geldi. Özellikle elemelerde yarışmacılar gözyaşlarını tutamıyor. Survivor'da bu hafta da elenen isim belli oldu. Bu hafta eleme adayları Barış, Gizem, Perviz ve Ayşe olurken SMS sıralaması sonuçlarına göre Dün akşam bir yarışmacı adaya veda etti. Peki, Survivor 2022 All Star'da bu hafta kim elendi? 13 Nisan Survivor'dan kim gitti?

Bu veda herkesi çok üzdü

Survivor 2022 all star’da veda eden isim belli oldu. Acun Ilıcalı SMS sıralaması sonuçlarına göre bu hafta elenen yarışmacıyı ada konseyinde açıkladı. Haftanın eleme adayları arasından en düşük oyu alarak adaya veda eden isim Gizem oldu. Ünlüler takımının naif yarışmacısı Gizem, dün akşam ödül oyunundaki performansı ile adeta göz doldurmuştu. Ancak SMS sıralaması sonuçlarına göre en düşük oyu alan Gizem adaya veda etti. Gizem, yarışmadan elendiğini öğrenince gözyaşlarına hakim olamadı. Sosyal medya kullanıcıları da Gizem’in elenmesine üzüldüklerini dile getirirken, daha elenmesi gereken çok yarışmacı olduğunu Gizem’in bunu hak etmediğini söyledi.

survivor-2022-all-starda-bu-hafta-kim-elendi-13-nisan-survivordan-kim-gitti-2

Survivor’da takımlar karışacak mı?

Ünlüler takımından bir vedanın daha yaşanması sonrasında ünlü kızları sadece 3 kişi kaldı. Sema, Nagihan ve Merve ünlüler takımının kadın yarışmacıları olarak mücadele ediyor. Ancak sık sık karşı takımdan oyuna çıkamıyoruz isyanı geliyor. Bu nedenle takımların karışması gündemde. Ancak son kararı TV8 yönetimi verecek. Acun Ilıcalı’nın bu konuyla ilgili tekrar bir anket yapacağı tahmin ediliyor.

Gözden kaçırmayın

25 Nisan reyting sonuçları! Alparslan Büyük Selçuklu, Yasak Elma, Survivor All Star kim birinci oldu? 25 Nisan reyting sonuçları! Alparslan Büyük Selçuklu, Yasak Elma, Survivor All Star kim birinci oldu?