TV8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor 2022 18 Mart yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde ünlüler takımı İyiden iyiye karışıyor. Batuhan ve Mert adeta birbirine giriyor. Sopaların havada uçuştuğu kavgada Diskalifiye çıkar mı konusu merakla bekleniyor. Peki, Survivor All Star Batuhan ve Mert kavgası neden çıktı? Batuhan ve Mert neden kavga etti? Survivor 18 Mart 2022 yeni bölüm fragmanı ve merak edilenler haberimizde…

TV8 ekranlarında her gün yayınlanan Survivor 2022 All Star yarışmasında bu akşam şok kavga gündeme bomba gibi düşecek. Ünlüler takımında Batuhan ve Mert arasında çıkan kavgayı sakinleştirmek Hiçte Kolay Olmayacak. Ekran başında programı yakından takip eden izleyiciler ise sopaların havaya uçtuğu kavganın Nedenini merak ediyor. Peki, Survivor Batuhan ve Mert kavgası neden çıktı? Survivor All Star 18 Mart yeni bölümde neler oldu?

Netflix’in yeni dizisi Beef, Rotten Tomatoes’ta olağnüstü bir puana ulaştı Netflix’in yeni dizisi Beef, Rotten Tomatoes’ta olağnüstü bir puana ulaştı

Survivor 18 Mart 2022 Batuhan ve Mert kavgası neden çıktı?

Survivor 18 Mart 2022 yeni bölümde Mert ve Batuhan birbirine giriyor. Mert Öcal adada Batuhan'ın hiçbir iş yapmamasından şikayet ederken tencereyi Batuhan'ın yıkamasını istiyor. Onun üzerine aralarında sözlü tartışma başlayan Batuhan ve Mert Daha sonrasında birbirine giriyor ve sopalar havada uçuşuyor. Ünlüler takımı yarışmacıları Batuhan ve Mert'i sakinleştirmek de güçlük çekiyor. Yaşanan bu gelişmenin ardından konu Ada Konseyine taşınıyor.

survivor-2022-all-starda-sok-kavga-batuhan-ve-mert-birbirine-girdi-sopalar-havada-ucustu-diskali-2

Batuhan ve Mert kavgasında diskalifiye olur mu?

Ada konseyinde açıklama yapan Mert Öcal’ın sinirli tavırları dikkatlerden kaçmıyor. Artık Batuhan’la aynı adada kalmasının mümkün olmadığını söyleyenler gitmek istediğini söylüyor. Peki Survivor 2022 Mert diskalifiye mi oluyor? Survivor 2022’den Batuhan mı Mert mi ayrılıyor? Survivor Mert ve Batuhan kavgasının sonucunda neler olacağını bu akşam ada konseyinde Acun Ilıcalı açıklayacak. Ancak daha önce gerilimli ortamlarda Gerilimin devam etmesi halinde diskalifiyeler gelmişti. Mert Öcal Ada konseyinde açık açık Batuhan’la artık aynı adada olamayacaklarını söylüyor. O nedenle Mert'in yarışmadan ayrılabileceği ihtimali üzerinde duruluyor. Ya da Mert gönüllüler takımına geçebilir.