TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2022 All Star hız kesmeden devam ediyor. Bu akşam yeni de dokunulmazlık oyunu ile ekranlara gelen Survivor'da Ada konseyinde yapılan açıklama herkesi şaşkına çevirdi. Acun Ilıcalı'nın yaptığı açıklama sonrasında herkesin aklına Survivor 2022 All Star'da takımlar karışıyor mu sorusu geldi. Peki Survivor'da takımlar karışacak mı? Survivor 2022 All Star'da yeni takımlar nasıl olacak?

Gözden kaçırmayın

Kemal Sunal’ın efsanesi Yüz Numaralı Adam nerede çekildi duyan küçük dilini yuttu! Yeşilçam klasiği meğer gözler önünde… Kemal Sunal’ın efsanesi Yüz Numaralı Adam nerede çekildi duyan küçük dilini yuttu! Yeşilçam klasiği meğer gözler önünde…

TV8 ekranlarının ilgiyle takip edilen yarışması Survivor 2022 All Star tüm hızıyla sürüyor. Survivor'da dokunulmazlık oyunları sonucu her hafta bir yarışmacı adaya veda ediyor. Bu sezon ünlüler takımında olduysa şanssız Vedalar yaşandı ve sakatlıklar nedeniyle ayrılmak zorunda olanlar oldu. Peş peşe elemelerinde yaşandığı ünlüler takımı giderek sayıca azaldı. Üstelik bu akşam ünlüler takımında Bir sakatlık daha yaşanıyor. Adem kılıççı parkurda sakatlanınca oyundan uzaklaşmak zorunda kalıyor. Yaşanan bu gelişme sonrasında ise Acun Ilıcalı ada konseyinde kritik bir açıklama yapıyor. Survivor 2022 All Star'da takımlar karışacak mı? Survivor 2022 All Star yeni takımlar nasıl olacak?

Adem Kılıççı sakatlanıyor

Survivor 2022 All Star'da bu akşam hem ünlüler hem de gönüllüler takımı için kritik bir dokunulmazlık oyunu oynanıyor. Kıran kırana geçen dokunulmazlık oyunu sırasında Adem kılıççı aldığı darbe sonucunda yere düşünce dizinden sakatlanıyor. Adem kılıççı'nın sakatlanması sonrasında ünlüler takımı bir yarışmacı daha kaybediyor. Ünlüler takımında kızlar zaten 3 kişi kalmıştı. Bunun yanında erkeklerde de Barış'ın sakat olması nedeniyle sadece Adem, Parviz ve Atakan mücadele ediyordu. Adem'in de sakatlanması ile birlikte erkek yarışmacı sayısı ikiye düşecek.

Survivor 2022 All Star'da takımlar karışıyor mu?

Survivor 2022 All Star'da takımların karışacağım ve yeni takımların oluşacağı uzun zamandan beri konuşuluyordu. Özellikle ünlüler takımında sayıların çok az kalması nedeniyle gönüllüler takımı oyuna çıkamamaktan şikayet ediyordu. Bu akşam Adem'in de sakatlanması ile birlikte bir yenilik zorunlu hale gelmeye başladı. Acun Ilıcalı takımların karışmasına ilişkin kritik açıklamayı bu akşamki Ada konseyinde yapacak.