TV8’de her gün yayınlanan Survivor 2022 dokunulmazlık oyunları ile devam ediyor. Dün akşam haftanın ilk dokunulmazlık oyunu için takımlar parkura çıktı kazanan taraf gönüllüler oldu. Bu akşam da haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynanacak ve Kaybeden takım ünlüler takımından eleme adayı olan Barış Murat Yağcı’nın karşısına bir eleme adayı daha çıkaracak. Peki Survivor 22 Mart 2022 dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 22 Mart 2022 eleme adayı kim oldu?

Acun medyanın yapımcılığını üstlendiği ve ekranlarda fırtına gibi esmeye devam eden Survivor 2022 dokunulmazlık oyunları ile adeta nefes kesiyor. İzleyicilerin yakından takip ettiği Survivor yarışmasında bu haftanın ilk dokunulmazlık oyunu dün akşam oynandı. Kazanan gönüllüler takımı alırken ünlüler takımı eleme adayı olarak Barış Murat Yağcı’nın ismini yazdı. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu ise bu akşam oynanacak ve ikinci eleme adayı Bu oyun sonucuna göre belirlenecek. Peki, Survivor 2022 22 Mart dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 22 Mart 2022 iletişim ödülü oyununu kim kazandı? Survivor 22 Mart eleme adayı kim oldu? 22 Mart Survivor 2022 dokunulmazlık oyunu sonucu ve detaylar haberimizde…

Gözden kaçırmayın

25 Nisan reyting sonuçları! Alparslan Büyük Selçuklu, Yasak Elma, Survivor All Star kim birinci oldu? 25 Nisan reyting sonuçları! Alparslan Büyük Selçuklu, Yasak Elma, Survivor All Star kim birinci oldu?

Haftanın ilk eleme adayı Barış Murat Yağcı oldu

Survivor 2022 de bu hafta ilk dokunulmazlık oyunu dün akşam oynandı. Ünlüler takımının kaybettiği oyunun sonucunda eleme adayı olarak Barış Murat Yağcı ismi yazıldı. Ünlüler takımının zayıf halka olarak gördüğü Barış'ın ismini defalarca potaya yazdı ancak Barış hala yarışmaya devam ediyor. O nedenle bu hafta da oldukça güçlü bir pota izleyicileri bekliyor olacak.

survivor-22-mart-2022-dokunulmazligi-kim-kazandi-survivor-22-mart-2022-eleme-adayi-kim-oldu-3

Survivor 22 Mart 2022 iletişim ödülünü kim kazandı?

Survivor 22 Mart 2022 iletişim ödülü oyunu da bu akşam oynanacak. Yani dokunulmazlık oyunu aynı zamanda iletişim ödülü oyunu olacak. Bugüne kadar oynanan tüm iletişim ödüllerini gönüllüler takımı kazanmıştı. Ünlüler takımı bu akşam kazanlarda artık yakınlarından bir haber almak istiyor.

Survivor 22 Mart 2022 dokunulmazlığı kim kazandı?

Survivor birleşme partisi yavaş yavaş yaklaşırken dokunulmazlık oyunları da çok önemli hale geldi. Özellikle son 2 haftadır yarışmada hızlı elemeler yapılıyor ve çok önemli isimler yarışmaya veda etti. Sercan Yıldırım, Berna Keklikler, Mert Öcal son veda eden isimler oldu.bu akşam oynanacak olan dokunulmazlık oyunu sonucuna göre eleme adayı da belli olacak. Survivor 22 Mart 2022 dokunulmazlığı kim kazandı sorusunun yanıtını  belli oldu. Hem kadınlar hem de erkekler etabında kazanan ÜNLÜLER oldu.

survivor-22-mart-2022-dokunulmazligi-kim-kazandi-survivor-22-mart-2022-eleme-adayi-kim-oldu-4

Survivor 22 Mart 2022 eleme adayı kim oldu?

Bu akşam barış Murat Yağcı’nın karşısına fotoya girecek olan yarışmacı da merak ediliyor. Survivor 22 Mart 2022 2. eleme adayı EVRİM oldu.