TV8 ekranlarında izlenme rekorları kıran yarışması Survivor 2022 All Star sezonu sürüyor. Birbirinden iddialı yarışmacıların mücadele ettiği yarışmada bu akşam sevilen bir isim daha veda edecek. Özellikle Her geçen gün potalara daha da güçlü isimler giriyor. Bu hafta da şu an için potada bulunan isimler Evrim ve barış oldu. Bu akşam oynanacak dokunulmazlık oyunu sonucunda iki yarışmacı daha eleme adayı olacak. Survivor 23 Mart 2022 SMS sıralaması sonuçlarına göre kim elendi?

Acun Medya yapımcılığı ile TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2022 All Star yarışmasında hızlı elemeler devam ediyor. Son olarak yarışmaya Mert Öcal veda etmişti ve hemen ardından dokunulmazlık oyunları yeniden başladı. Bu hafta oynanan ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımından eleme adayı Barış Murat Yağcı oldu. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımı ise eleme adayı olarak evrimin ismini yazdı. Bu akşam Survivor'da son dokunulmazlık oyunu oynanacak. Her iki takım da eşit olarak dokunulmazlık oyunu kaybettiği için bu akşam kaybeden takımdan 2 eleme adayı birden çıkacak. Survivor 23 Mart 2022 SMS sıralaması sonuçlarına göre veda eden isimi Acun Ilıcalı açıklayacak. 23 Mart 2022 Survivor All Star'da kim elendi? Survivor 23 Mart 2022 kim veda etti?

Murat Özarı elenen ismi açıkladı

Survivor 2022’de kim veda etti 23 Mart 2022 günü için en çok merak edilen sorular arasında yer alıyor. Dün akşam yayınlanan Survivor ekstra programında Murat Özarı bir dil sürçmesi sonrasında elenen isim olarak Evrim’in adını verdi. Murat Özarı ve programın sunucusu Furkan bu hatayı düzeltti ancak sosyal medya kullanıcıları buna inanmadım. Evrim’in Survivor'dan elenip elenmediği bu akşam kesinleşecek.

survivor-23-mart-2022-sms-siralamasi-sonuclari-kim-elendi-evrim-mi-baris-mi-survivora-veda-etti-2

Gözden kaçırmayın

Survivor 2022 All Star kim hangi takıma geçti! Survivor 2022 yeni takımlar nasıl oldu? Survivor 2022 All Star kim hangi takıma geçti! Survivor 2022 yeni takımlar nasıl oldu?

Survivor 23 Mart 2022 kim elendi? Survivor 2022 All Star SMS sıralaması

Survivor'da bu akşam yine bir veda yaşanacak. Survivor 23 Mart 2022 All Star SMS sıralaması sonuçlarına göre eleme adayları Arasından en düşük oy alan isim yarışmadan ayrılacak. Survivor 23 Mart 2022 kim elendi sorusunun yanıtını ilerleyen dakikalarda sizlerle paylaşacağız...