Survivor 25 Şubat 2022 ödül oyununu kim kazandı? 25 Şubat Survivor All Star ödülü kim aldı? Survivor’da bugün neler oldu?

TV8’in sevilen yarışması Survivor 2022 artık Cuma akşamları da ekrana geliyor. Fenomen yarışmada bu akşam ödül oyunu oynanacak. Dokunulmazlık oyunları ise eskiden de olduğu gibi yine Cumartesi akşamları devam edecek. Survivor 2022 All Star’ın bu akşamki yeni bölümünde yarışmacılar ödül oyunu için parkura çıkacak. Peki Survivor 25 Şubat 2022 ödül oyununu kim kazandı? 25 Şubat Survivor All Star ödülü kim aldı?

TV8’in izlenme rekorları kıran yarışması Survivor 2022 Kırmızı Oda dizisinin final yapmasıyla birlikte artık Cuma akşamları da ekrana geliyor. Bu akşam Survivor 2022 All Star yarışmasında takımlar ödül oyunu için parkura çıkacak. Böylece yarışmacıların ödül ile buluşma sayısı da artmış olacak. Peki Survivor 25 Şubat 2022 ödül oyununu kim kazandı? 25 Şubat Survivor All Star ödülü kim aldı?

Rick and Morty’nin Yaratıcısı Justin Roiland Hakkındaki Suçlamalar Düştü Rick and Morty’nin Yaratıcısı Justin Roiland Hakkındaki Suçlamalar Düştü

Survivor 2022 Cuma akşamları da yayınlanacak

TV8 ekranlarında her bölümü ile izlenme rekorları kıran Survivor 2022 All Star yayın günlerini arttırdı. Cuma akşamları TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisinin final kararı almasıyla beraber Survivor 2022 yarışması artık Cuma akşamları da ekrana gelecek. Bu akşam yarışmacılar ödül oyunu için parkura çıkarken ekran başında izleyenler ise oldukça ilginç bir oyunla karşı karşıya kalacak.

Survivor 25 Şubat 2022 ödülü kim kazandı?

Survivor yarışmasında bu hafta eleme gönüllüler takımından olmuş ve Yunus Emre adaya veda etmişti. Bu akşam yeni bölümü ile ekrana gelmeye hazırlanan yarışmada Yunus Emre’nin yokluğunda ödül oyununun sonucu merak ediliyor. Survivor 25 Şubat 2022 ödül oyununu kim kazandı sorusunun yanıtı ilerleyen dakikalarda haberimizde olacak…